R9 270X ve R9 380 Crossfire

politika2222

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben şuan kullandığım R9 270X kartımı değiştireceğim ve yeni bir kart olan R9 380 alacağım sorum şu olacaktır, ben bu iki kartı Crossfire yapabilir miyim? Fiziksel veya yazılımsal olarak Crossfire mümkün müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mimarisi ve yapıları farklı olduğu için crossfire yapamazsınız.

Fiziksek olarak olur ancak performans alamazsın, crossfire için aynı aileden yada aynı mimaride tasarlanmış kartları kullanmanız gerekir. Siz bence 270X'i satın kar edersiniz. Bende 270X kullanıyorum ama hiç bir oyunda takılmıyor gayet performanslı çalışıyor neden değiştirme gereği duydunuz merak ettim.

Mimarisi ve yapıları farklı olduğu için crossfire yapamazsınız.

Fiziksek olarak olur ancak performans alamazsın, crossfire için aynı aileden yada aynı mimaride tasarlanmış kartları kullanmanız gerekir. Siz bence 270X'i satın kar edersiniz. Bende 270X kullanıyorum ama hiç bir oyunda takılmıyor gayet performanslı çalışıyor neden değiştirme gereği duydunuz merak ettim.
Bilgilendirme için teşekkürler. Bende sorun yaşamıyorum güzel ekran kartı değiştirme sebebim 2K çözünürlükte oynamak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı