R9 270X vs R9 280?

Bütçenizi, sistem özelliklerinizi belirtin. Ayrıca da Türkçe kurallarına uyun.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/technopat-sosyal-kuralları.2762/

arkham, işinize karışmak gibi olmasın ama arkadaşın ceza almasını çok mantıksız buluyorum. İki ekran kartı söylediğine göre o fiyat çerçevesinde bir bütçesi var belli ki.

Tri-X kadar kaliteli olmasa da Dual-X de iyi bir soğutma sistemidir. R9 serisinde nasıl olduğunu bilmiyorum ama 7800 serisinde yük altındayken ses sorunu olabiliyordu.

arkham, işinize karışmak gibi olmasın ama arkadaşın ceza almasını çok mantıksız buluyorum. İki ekran kartı söylediğine göre o fiyat çerçevesinde bir bütçesi var belli ki.

Tri-X kadar kaliteli olmasa da Dual-X de iyi bir soğutma sistemidir. R9 serisinde nasıl olduğunu bilmiyorum ama 7800 serisinde yük altındayken ses sorunu olabiliyordu.

Cezayı almasının sebebi Türkçe kurallarına uymamasıydı. Keyfimizden, istediğimiz kişiye ceza veremiyoruz.

Konu ile alakalı durum ise, 2 ekran kartı alıp hangisi alayım diye soru olmaz. Mevcut sistemi ile hiç bir bilgi vermemiş, 2 gün sonra ters bir durum çıksa gelip burada bizleri suçlayacak. Sende, gerekli bilgiler verilmeden öneride bulunmasan iyi olur zira bunun da cezası var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı