R9 280 Alınır mı ?

MertDemir

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
DonanımMeraklısı
Merhabalar 600 TL limitim var. Sapphire R9 280 almayı planlıyorum. R9 280x ile arasında ne fark var ? Mantle desteği varmı ?

Neden ? Dx 11.2, Mantle desteği var. Üstüne birde Testlerde geçiyor ?

Referans derken Abi Sapphire R9 280 Dual-X Alıyimmi vatanda 577TL.

Referans tasarımların soğutması iyi olmadığı için tavsiye etmemiş olsa gerek Recep Ağabey. Katılıyorum. Aynı zamanda diğer markalar gibi O.C'li de değil. :)

600 TL ye Referans olmayan bulabilirmiyim ? Ben O.C falan yapan biride değilim. Sapphire Dual-X R9 280 alsam olmazmı şimdi :D ?

Olur tabii. Sadece diğer kartların daha performanslı olduğunu söylemek istedim.

Benim niyetim Watch Dogs 1920*1080 High-Ultra karışık 30-35 fps oynamak. Bu kartla mümkünmü Technopat'ın watch dogs incelemesinde Gtx 760 kullanılmış. Bu kart Gtx 760 dan 4-5 fps daha fazla performans sağlıyor. Bu arada internette testlerine baktım bunu buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonuçlar gayet iç açıcı ben şuan Powercolor HD 5670 kullanıyorum ısınma sorunu yok. Her iki kartta aynı performansı veriyor olması lazım. Üstelik birde Sapphire Dual-X kullanmış. O.C yapmadıktan sonra sorun çıkar mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı