R9 280 Assassin'S Creed Unity kasıyor

CODEX

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun normalde 35 fps ama bugünlerde acayip FPS düşmesiyle karşılaşıyorum. Oyun normalde 35 fps verirken şuan 30 un altına düşüyor. High FXAA SSAO ayarlarla oynuyorum.

Sistemim

I7 4790 3.6 Ghz
R9 280
16GB 1600 MHZ

Şimdi bir aralar kampanya yapıldı Nvidia kartlarına özel bir arkadaş Nvidia kartı almıştı Ac Unity hediye etmişler. Arkadaş da Ac unity oldugu için sana satayım kodu dedi 100 TL ye anlaştık. Yani oyun orjinal. Bu durumdan dolayı FPS sıkıntısı yaşıyomuyumdur ? Biraz saçma olduda :D

Ekran Kartı sürücülerini güncellemeyi deneyebilir misin ? Veya Fan temizliği yapmayı ? Genelde bu tür sorunlardan performans düşüşü oluşur.

wqeqweqwewqe.png
Kasa daha 3 aylık sıçaklık testleri bunlar oyundayken.

Amd'nin sitesinden driverını güncelle. Eğer hala aynı durum devam ediyorsa sorunun nedeni nvidia-ac uyumluluğundan kaynaklı, yanında verdiklerine göre. Bazı oyunlar amd'de bazı oyunlar nvidia'da ön plana çıkıyor.

Sorunun fan temizliğinden kaynaklandığını sanmıyorum. Sürücüleri güncel tutsan yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel| Arkadaşlar şuan ne oldu bilemiyorum Ultra SSAO FXAA ayarlarda 35 FPS çıtır çıtır oynuyorum. En ağır grafiksel alanlarda bile.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı