R9 280 Oyunda Düşük FPS

Flear

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bununla ilgili konu açmıştım fakat tavsiyeleriniz işe yaramadı. Ekran kartı driverım eskiymiş ben bunu güncellemiştim fakat Arma III 'de gene düşük FPS aldım. Format attırdım bilgisayarıma, driverları güncelledim sonra aygıt yöneticisinden ekran kartımın sürücüsüne falan baktım eski sürümü duruyordu güncellediğim halde yeni sürücü sürümü yazmıyor. Tekrar güncellemeyi denediğimde ise zaten güncel diyor. İşlemcim fx 8320 ekran kartım R9 280 RAM: 8 GB ben bu sistemle Arma'da 15-20 FPS arası alıyorum. Bazı arkadaşlarımın sistemleri benimkiyle aynı veya benim sistemimden daha düşük bilgisayarları fakat 45-50 FPS alıyorlar bunun nedeni nedir? Bu açtığım 2. konu oldu çözümünü bulamıyorum sırf iyi FPS alayım diye ekran kartımı değiştirdim. Ekran kartını alalı 3-4 ay felan oluyor. Eski ekran kartımda amd hd 6700' dü Vatan dan aldığım R9 280 i taktılar ve orda test ettim. Arma III'de 60-70 FPSarası alıyordum.Sonra baya bir süre girmedim oyuna girdiğim zamanda ise boom. 15 FPS napıcağımı bilemiyorum artık

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcimi yukarda belirttim zaten tekrar söyleyeyim Amd fx 8320

Altis Türk sunucusunda oynuyorum. Fakat arkadaşlarım benden daha fazla performans alıyor aynı serverda oynamamıza rağmen

Ayrıca single girdiğimde de en fazla 25-30 fps alıyorum

Sürücünüz hala eskiyse işletim sisteminiz windows 8 olduğu için güncellenmemiş olabilir. Amd'nin driverları windows 8.1 için. Windows 8.1'e güncelleyip tekrar indirmeyi deneyin

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı