R9 280 Rust Kasma Sorunu

mrt277

Kilopat
Arkdaşlar yeni aldıgım PC 2 bin TL tuttu. Monitör hariç. Ekran kartım Sapphire R9 280'dir fakat bi yerde yazmıyor ben göremedim. Neyse PC'yi bilgisayarcıda taktırdım. Parçalara neyse geçelim Rust oynamak için girdim fakat tüm modlarda kasıyor. Ben yeterli oldugunu biliyorum. Resimlerde de görebilirsiniz. Acaba neden? Yardımlarınızı bekliyorum.

Adsız.png

2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İcine acip baktim sapphire gorunuyor galiba kabloda sorunlar yada su programi bi kurup deniyeyim saolun sorunu halledersem yazarim :)

USB portlarına yakın olan monitör girişine değil de, en alttaki yan yana yatay duran sıradakilere takacaksın. Kasanın içinde ekran kartını görebiliyorsun değil mi? Takılı yani :D. O zaman bunu kur sistemine: Download Not Complete
Kardesim mavi bir kablo var onu kastediyorsun galiba onu takabilecegim 2/ bir yer yok

İcine acip baktim sapphire gorunuyor galiba kabloda sorunlar yada su programi bi kurup deniyeyim saolun sorunu halledersem yazarim :)

Kardesim mavi bir kablo var onu kastediyorsun galiba onu takabilecegim 2/ bir yer yok

Monitörünüz sadece VGA destekliyor anlaşılan. HDMI desteklemiyor mu? Desteklemiyor ise bir aparatla halledebilirsiniz.

Dark DVI-VGA Dönüştürücü (DVI-I Erkek - VGA Dişi) Fiyatı

Bu ürünü internet üzerinden sipariş edin, yaygın bir üründür küçük esnaf tarzı bilgisayarcılarda dahi bulabilirsiniz. VGA DVI dönüştürücü derseniz 10 lira gibi bir fiyata alabilirsiniz.

vegea di vi ay dönüştürücü diye okunur, kağıda yazabilirsiniz. Karışmaması açısından belirttim.

Ne yazık ki bu ürünü almak zorundasınız, aksi halde ekran kartından görüntü alamazsınız. Şuan kartınız kullanılamaz durumda, ordan görüntü almanız gerekir. Driver ise sadece bilgisayar tanımasaydı kurulması gerekirdi, yani sizin bu aparatı almanız şart.[/QUOTE]

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı