R9 280 Sistem Yükseltme Önerileri

Komedyen03

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 ay içinde sistemim yükseltmek istiyorum 2000TL civarında bütçem olacak. Sizden isteğim mevcut sistemime yükseltme önerileri istiyorum. Benim düşüncem SSD, Ram, ve İşlemci ile yükseltmek. AMD üzerinden devam etmek istiyorum. Sistemime fazladan ekran kartı takabilir miyim ya da hangi modelle uyumlu olur? SSD için sata yuvası anakartımda mevcut mu? gibi sorularıma yanıt istiyorum.

Mainboard: MSI 970A-G46 970A Soket AM3+ DDR3 1866
Graphic Card: SAPPHIRE Radeon R9 280 Dual-X OC Boost 3GB GDDR5 384 Bit
Processor: AMD FX-Series X6 6300 Black Edition 3.5GHz Soket AM3+
RAM: KINGSTON HyperX Savage 8GB DDR3-1600MHz
Hard Disk (1): Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm
Hard Disk (2): WD Blue WD10EZEX 3.5" 1 TB 7200Rpm SATA 3.0
Power Supply: HIGHPOWER (HPG-750BR-H12S) 750W 80+
Case: RAIDMAX Blackstorm Middle Tower

AMD Zen mimarisini beklemen gerekecek. Çünkü şu anda upgrade yapmak mantıksız. Yeni parçalar çıkmak üzere. RX 480 ve AM4 soket üzerinden devam ederek sisteminizi baya geliştirmiş olucaksınız. Bir nevi yeniden toplayacaksınız. Çünkü AM4 soket anakart, işlemci, DDR4 RAM, RX 480 almak zorunda kalacaksınız :D

Başkan sen sistemi sat zen çıkmadan. Sonra 2000 tl + sistem den gelen para biraz da biriktirir sin boşta kalan zamanda. Sonra zen polaris yürür gidersin rahatlıkla. Çünkü 2.el piyasası zen çıkınca düşecektir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı