R9 280X alınır mı?

Bütçe
1500
Eğer başlıkta ki gibi 280X ise yüksek güç tüketimine rağmen PSU' nuz bu karta yetecektir. Aşağı yukarı güncel olarak GTX 1050Tİ gücünde bir performansa sahip. Ancak oldukça yaşlı ve sıcak çalışan bir kart aldığınızı unutmayın. Testlerini ve gözlemlerini iyi yapmanız gerekiyor. İçinde bulunduğumuz piyasaya göre de iyi fiyat.

Eğer başlıkta ki gibi 280X ise yüksek güç tüketimine rağmen PSU' nuz bu karta yetecektir. Aşağı yukarı güncel olarak GTX 1050 Ti gücünde bir performansa sahip. Ancak oldukça yaşlı ve sıcak çalışan bir kart aldığınızı unutmayın. Testlerini ve gözlemlerini iyi yapmanız gerekiyor. İçinde bulunduğumuz piyasaya göre de iyi fiyat.

Yaşı önemli değil hocam performansı önemli benim için eğer performansı kötü değilse sorun olmaz. Kasamda 4 adet fan var 3 ön 1 egzoz fanı var ekran kartıda ASUS'un 2 fanlı modeli ısı çok can sıkarmı çok ısınır mı?

Teşekkürler hocam

Peki hocam bu kart beni 2-3 yıl götürür mü?
Hangi oyunları oynadığınıza bağlı. Kartın yaşını vurgulamamın sebebi yıpranma durumu ile alakalı. Ayrıca fazla güç tüketen, günümüz kartlarına görece daha sıcak çalışan bir model olduğundan sorun çıkarma ihtimali de artıyor. Maalesef sıcaklık elektronik aletlerin düşmanıdır.

Hangi oyunları oynadığınıza bağlı. Kartın yaşını vurgulamamın sebebi yıpranma durumu ile alakalı. Ayrıca fazla güç tüketen, günümüz kartlarına görece daha sıcak çalışan bir model olduğundan sorun çıkarma ihtimali de artıyor. Maalesef sıcaklık elektronik aletlerin düşmanıdır.

Fh 4 GTA 5 CS ve ETS oynarım çok ağır oyunlara girişmem en fazla Witcher ve RDR 2 oynarım
Ekran kartı 70 75 dereceyi geçmesin yeter benim için

Yeni konular

Geri
Yukarı