R9 280X sisteme RC-k350 yeter mi ?

Cemix04U

Hectopat
Daha fazla  
Teşekkürler :)

X23zdk.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım eminsin demi çünkü bi arkadaşta şöyle dedi de "RC-K350 12V kanalından 408w güç veren bir PSU'ya sahip. RC-K380 ise 564w veriyor. O ekran kartına rck 350 sıkıntı çıkarabilir siz rck 380 alın." @Recep Baltaş @Oğuzhan Yıldırım yardım eder misiniz abi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep Baltaş'ın işi burda her soru sorana cevap vermek değil burda sadece Recep Baltaş yok yanlış anlamayın sadece Recep Baltaş bilmiyor bu konuyu bizimde bilgimiz var, Recep Baltaş'dan cevap istiyorsan mail gibi yerlerden ulaşmanı öneririm.

Recep Baltaş'ın işi burda her soru sorana cevap vermek değil burda sadece Recep Baltaş yok yanlış anlamayın sadece Recep Baltaş bilmiyor bu konuyu bizimde bilgimiz var, Recep Baltaş'dan cevap istiyorsan mail gibi yerlerden ulaşmanı öneririm.
Yok kardeşim sizede güveniyorum ama bu konuda bilgi sahibi biri olduğunuzu bilmiyodum yeniyim forumda da o yüzden. Ve birde bu konularda en güvenilir kişi kim onun da görüşünü almak isterim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı