R9 280X World Of Warcraft Kasma Problemi

Celebron

Kilopat
Daha fazla  
İşlemci : Intel Core I5 - 4590 3.30 GHz
RAM: Gskill 16GB 2133 MHz
Ekran Kartı : MSI r9 280x radeon yazılım 17.1.1
Anakart : MSI gaming 3 z97
power supply : 700 watt thermaltake
işletim sistemi : win 10 64 bit

Evet sistemi bu daha da detaylı isterseniz onları da atarım fakat şunu da belirteyim hem curical'ın 275 GB SSD'si mevcut. Oyunda bu sürüceye kurulu. Aynı zamanda 1 TB harddiskte depolama olarak kullanıyorum o da PC takılı durumdadır ve kesinlikle donanımlarımın hiçbirinde ısınma problemi yok. Benim sizden öğrenmek istediğim bu sistemde bir uyuşmazlık olabilme ihtimali var mıdır acaba ? Bunu soruyorum çünkü World Of Warcraft'ta gerçekten çok enterasan sıkıntılar yaşıyorum. Oyun ultrada herşey full+full'de sadece shadow özelliğini kapattım ciddi anlamda FPS artışı yaşadığı için. Oyuna ait 2 resim yolluyorum bunlardan biri kamera açısını yakına getirmiş halde diğeri de uzak halde yakın halinde FPS inanılmaz düşüyor o da bineğin vermiş olduğu bir sis ve duman tarzı bir efekt ile alakalı ama hemen hemen her her duman ve sis efektlerinde PC'de ciddi FPS düşüşü oluyor. Bu sistemde yaşamam normal mi yoksa farklı bir donanım harici sıkıntım mı var? Sizden bununla ilgili bilgi istiyorum. Saygılarımla...

Not: Recep Baltaş adlı operatörümüzde ilgilenirse çok sevinirim.

düşük.jpg
yüksek.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı