R9 290, 290X, 780, 780 Ti gibi kartların yanında oyun hediyesi var mı?

Doğukan09

Kilopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Arkadaşlar, 1 ay içinde sistem toplayacağım ekran kartım: R9 290, R9 290X, GTX 780 veya GTX 780 Ti, bu dört ekran kartından birini alacağım.
Bu akşam Teknosa'da Crysis 3'ün orijinalini gördüm 49 TL idi.
Şimdi bu oyunu ucuz olduğu için almalı mıyım yoksa bu ekran kartlarının yanında bu oyunu hediye ediyorlar mı? (Oyunun kesin orijinalini alacağım)

Yani satan firmaya göre değişir mesela gtx780 bir ara assassins creed 4 veriyodu gigabyte modeli....illaki hepsi oyun verecek diye bir kaide yok ama gtx780 ti varken diğerlerini alma bütçen varsa eğer birazcık araştirdiysan bana hak verirsin bende kullanıyorum aynı grafik kartını

Hocam şunu demek istiyorum; gtx 780ti`nin yanında crysis 3 vermiyolar diye crysis 3`ü aldım ama bir aksilik oldu ki gtx 780ti`yi alamadım r9 290x`i aldım ve onun yanındada crysis veriyolar. Yani ondan soruyorum hocam merakımdan.

Ha aldiysan sorun yok zaten aldiğin grafik kartıda extrem yani çok iyi r9 290x alınabilecek en iyi ve en güzel kartlardan birisi bence oyunlar kartların yanında sadece hediye belirleyici bir özelliği yok tam demek istediğini anlamadım ama

Beyler kusura bakmayın derdimi tam olarak anlatamadım. Şimdi ben bu ay içinde bu dört ekran karyindan birini alcam ve büyük ihtimal gtx 780 ti olcak özetlemek gerekirse bu dört kartından hangileri crysis 3 ü hediye ediyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet şimdi açıklayıcı oldu :D Ben bilmiyorum. Biraz araştırmak gerek. Cevap verecek arkadaş mutlaka çıkar. Sende belirli mağazalara bak istersen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı