R9 290 Sistemi Upgrade Etme

ReazoN

Kilopat
Selamlar arkadaşlar. Darboğaz sorunu yaşadığım için bileşenlerimi değiştirmeyi düşünüyorum. Sizce hangi parçaları değiştirmeliyim, değiştireceğim parçaların yerine neler almalıyım?

Sistem özellikleri:

Ekran kartı Sapphire R9 290
İşlemci İ5 3470
Anakart Gigabyte H61M-S2PV REV 2.2
Ram 8 gb 9.0 clocks

İşiniz biraz pahalı. Skylake işlemci alırsanız eğer soket 1151 anakart almak zorundasınız ve RAM'leri DDR4 ile değiştirmeniz lazım.

Son düzenleme:
Darboğaz olduğunu nereden çıkardınız? O işlemci güçlü bir işlemci. MSİ Afterburner programıyla oyun içindeki CPU ve GPU kullanım değerlerini bizimle paylaş. Monitör çözünürlüğünü de belirt? İşletim sistemin nedir? Sürücülerin güncel mi? Oyunlar orjinal mi? Bu sorulara da cevap ver.

Darboğaz olduğunu nereden çıkardınız? O işlemci güçlü bir işlemci. MSİ Afterburner programıyla oyun içindeki CPU ve GPU kullanım değerlerini bizimle paylaş. Monitör çözünürlüğünü de belirt? İşletim sistemin nedir? Sürücülerin güncel mi? Oyunlar orjinal mi? Bu sorulara da cevap ver.
Sistemde ki yazılım durumuna bakmadan suç işlemcide diyorlar. 4460 ile 3470 denk ve 4460 R9 290'ın rakibi GTX 780 ile yapmıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı