R9 290 Tri-x 85 derece normal mi?

@Silinen üye Normal hocam. Bır sıkıntı yok. Bende de 80-81 dereceye kadar çıkıp sonra sabitleniyor. Isı daha fazla artmıyor.
@Silinen üye Ben servisteki eleman değilim. Ben burada tecrübeli ve bilgili bir elemanım. Siz ise hiçbir şey bilmediği halde yorum yapan elemansınız. İncelemelerde fan hızı %100 olarak ayarlanır. %100 fan hızında 70 derece normaldir. Ama fan hızını manuel olarak vermezseniz ekrankart 85 dereceye kadar çıkacaktır.

@Silinen üye Normal hocam. Bır sıkıntı yok. Bende de 80-81 dereceye kadar çıkıp sonra sabitleniyor. Isı daha fazla artmıyor.
@Silinen üye Ben servisteki eleman değilim. Ben burada tecrübeli ve bilgili bir elemanım. Siz ise hiçbir şey bilmediği halde yorum yapan elemansınız. İncelemelerde fan hızı %100 olarak ayarlanır. %100 fan hızında 70 derece normaldir. Ama fan hızını manuel olarak vermezseniz ekrankart 85 dereceye kadar çıkacaktır.

88 dereceye normal diyecek kadar bilgili biriyle tartışmak istemiyorum ^^ . İyi sosyaller.

Ben 88 dereceye normal demiyorum kardeşim. :) 80-81 dereceye normal diyorum. 85 derecede çalışan çok kart gördüm ve inan senin hayatındaki bütün ayların toplamından daha fazla ekrankartı test ettim. Forumda daha yenisiniz. Zamanla bunları öğreneceksiniz.

Kartı geri iade edin tabi iade süresini geçmediyseniz. Kartın kutusu yıpranmış mıydı elinize ulaştığında?

Herkes sıcaklıktan şikayetçi oluyor ne oldu böyle. :D Acaba ASUS'ta durum ne?

Kasanın konumunun resmini, ve kasa içinin resimlerini atınız. Birde % kaçta fan?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı