R9 290 TRİ-X ile GTX780 arasında fazla fark olur mu?

onur6714

Hectopat
Uzun araştırmalarımın sonucu (Görende 10 yıl sanar :) ) R9 290 TRİ-X in daha iyi olduğunu öğrendim fakat ben video çekmeyide düşünüyorum.
Dolayısıyla NVİDİA alırsam benim işime daha çok yarar. Benim sorum şu :
R9 290 TRİ-X ile GTX 780 arasında performans açısından dağlar kadar fark olur mu?

Diğer sorum ise :
VATAN COMPUTER - ZOTAC - GTX780 GDDR5 3GB 384Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart
Bu kart ile
VATAN COMPUTER - ASUS - GTX780 DirectCU II GDDR5 3GB 384Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart
bunun arasında fark olur mu?

Uzun araştırmalarımın sonucu (Görende 10 yıl sanar :) ) R9 290 TRİ-X in daha iyi olduğunu öğrendim fakat ben video çekmeyide düşünüyorum.
Dolayısıyla NVİDİA alırsam benim işime daha çok yarar. Benim sorum şu :
R9 290 TRİ-X ile GTX 780 arasında performans açısından dağlar kadar fark olur mu?

Diğer sorum ise :
VATAN COMPUTER - ZOTAC - GTX780 GDDR5 3GB 384Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart
Bu kart ile
VATAN COMPUTER - ASUS - GTX780 DirectCU II GDDR5 3GB 384Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart
bunun arasında fark olur mu?
Hayır olmaz aralarında 5-10 fps oynuyor hatta gtx 780 nin geçtiği baza oyunlarda var diye biliyorum.
Aşagıdaki videoyu izle kendin karar ver.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
R9 290X daha iyi. Ekran kaydını Fraps ile yaparsınız sorun kalmaz. Asus almanız daha iyi olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı