R9 290 TurboDuo vs. R9 290 Tri-x

Eicca

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Eğer bir aksilik çıkmazsa yarın sistemi toplayacağım. Sistemi Mersin Vatan Bilgisayar'da toplatacağım fakat aklıma takılan bir sorun var.

Aslında almayı düşündüğüm ekran kartı modeli Tri-X idi. Fakat Mersin'de Tri-X modeli gözükmüyor. TurboDuo modeli ise Mersin stoklarında gözüküyor. Sistemi Vatan'da toplatacağım. Acaba iki kart arasında hangisi daha performanslıdır?

Ayrıca Tri-X modeli hemen hemen tüm şehirlerde gözükürken Mersin'de stokta gözükmemesine şaşırdım doğrusu. Stok bilgisinde yanlışlık olabilir mi?

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar. :)

PCS+ modeli toptan tükenmiş. Mağazada olsa 290X PCS+ alacağım. Fakat sistemi Vatan'da toplatacağım ve en yakın mağaza 1.5 saat uzaklıkta. 1 kere gitme imkanım var. :)

Açıkçası PCS+ modelini duymuştum fakat Turboduo modeli hakkında hiçbir bilgim yok. İncelemeye de rastlayamadım. Acaba kullanan var mı forumda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı