R9 290X mi GTX 960 mı?

Başka oyunlar da oynayacaksan r9 290x öneririm. Güç kaynağı kalitesizse sıkıntı çıkarır, gerekirse değiştirirsin. RX580 ile yaklaşık aynı performansı da verir. Bazı modellerinde ısınma problemi de oluyor, denemeden alma. Eğer sistemi ileride güncellerim diyorsan bir süre daha kullanabileceğin bir ekran kartı. Ama sadece CS:GO ve LoL oynayacaksan intel işlemcili alman daha iyi performans verir. FX işlemciler rakiplerinden çok yavaş. İkisinden biri zorunlu ise sadece bu oyunlar için fx8300 olanı da alabilirsin.

@kocaefe88 Orada ne yazıyor okur musun?
FX 6100 ve R9 290X
FX 8300 ve GTX 960
İkilileri var.
Hangisini almalıyım hangisi daha iyi uzun süre oyun veya fps performans açısından, psu az diyorsanız, örneğin; şunu al 2 ay sonra psu yükseltirsin gibisinden ama şu anlık ne almalıyım yani performans
Başka oyunlar da oynayacaksan r9 290x öneririm. Güç kaynağı kalitesizse sıkıntı çıkarır, gerekirse değiştirirsin. RX580 ile yaklaşık aynı performansı da verir. Bazı modellerinde ısınma problemi de oluyor, denemeden alma. Eğer sistemi ileride güncellerim diyorsan bir süre daha kullanabileceğin bir ekran kartı. Ama sadece CS:GO ve LoL oynayacaksan intel işlemcili alman daha iyi performans verir. FX işlemciler rakiplerinden çok yavaş. İkisinden biri zorunlu ise sadece bu oyunlar için fx8300 olanı da alabilirsin.
fortnite, lol, cs go, valorant gibi ayrıca çok uzun süre oynuyorum, ikisi arasında en iyi hangisi

Eski ekran kartım 290X Sapphire markaydı. Gayet iyi bir performansı vardı ben memnundum. Soğutmak biraz zor oluyor o kartı ve ben 600W 80+ PSU ile kullanıyordum. GTX 960 yerine R9 290X öneririm gözüm kapalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı