R9 300X Serisi Vatan'a geldi

Donanımsal bir eksiklik mi var ? Bilmediğim için soruyorum.

Donanımsal bir eksiklik mi var ? Bilmediğim için soruyorum.

Eksiklik yok. Kalitesizlik söz konusu. GPU'ya sürdükleri macuna su katıyor bile olabilirler.

Ucuza kaçıp Sapphire alın sonra da abi oyunda ekran gidiyor... Sapphire, AMD'nin partnerlikten reddetmesi gereken bir firmadır!

Hocam ben sadece arkadaşları bilgilendirmek istemiştim. Yoksa ben her zaman ASUS taraftarıyım. Evet, fiyatlar biraz uçuk ama kalitede ASUS'u tek geçerim Öte yandan Sapphire'e bir düşmanlığım yok. Kullandığım bir ekran kartı firması. Memnun da kaldım ancak kalitesiz olduğu doğrudur.

Son düzenleme:
FurkanOZKAYA Ben de Sapphire kullandım performanslı soğutması iyi ve kaliteli idi.

Evet dediğim gibi ben de memnun kaldım. Ancak OC konusunda pek verim veremedi. Ekran yırtılmaları, stabilite sorunları, aşırı yük altında kapanma sorunları yaşadım. ASUS fiyat farkını zaten ortaya koymuş bir marka. Şöyle düşünün; birisi iphone birisi samsung galaxy gibi gibi

Iphone ile Samsung'un karşılaştırması olmadı. Biri Ford Focus diğeri Lamborghini Gallardo gibi desek daha iyi olur.

Elimde Sapphire'nin AMD Radeon 9550 ekran kartı var. Nostalji

Ben MSI x2 980Ti düşünüyorum mesela.. veya Sapphire R9 295x2.. ama çok kararsızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…