R9 380 alınır mı?

quadroepic

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an Vega 8 iGPU kullanıyorum ve bu bana çok yetersiz gelmeye başladı fazla bir bütçemde yok sahibinden de gezerken 350TL'ye R9 380 DDR5 4 GB 256bit bir ekran kartı buldum. Fiyatı bana aşırı ucuz geldi sizce R9 380 alınır mı? Ve 350 TL gibi bir fiyatı olması normal mi?

Arkadaşlar şu an Vega 8 iGPU kullanıyorum ve bu bana çok yetersiz gelmeye başladı fazla bir bütçemde yok sahibinden de gezerken 350TL'ye R9 380 DDR5 4 GB 256bit bir ekran kartı buldum. Fiyatı bana aşırı ucuz geldi sizce R9 380 alınır mı? Ve 350 TL gibi bir fiyatı olması normal mi?

O fiyata bende o kartı gördüm, istanbul/bakırköy de ki ilandan mı bahsediyorsunuz? Bana tamirli ürünler gibi geldi.

Normalde 900p bir kart 4 GB 1080p de Esporda iş görür, 350 TL fiyata kurcalanmamışsa iyi fakat 190 watt TDP değerine sahip, siz üzerine 20-30 watt daha koyun öyle hesap edin eski kart trafo gibi bir şey .

Normalde 900p bir kart 4 GB 1080p de Esporda iş görür, 350 TL fiyata kurcalanmamışsa iyi fakat 190 watt TDP değerine sahip, siz üzerine 20-30 watt daha koyun öyle hesap edin eski kart trafo gibi bir şey.

Kesinlikle katılıyorum, 1050 Ti seviyesine yakın bir GPU diye biliyorum. 350TL pek bir şey alınmıyor zaten, alınıp denenbilir.

Kesinlikle katılıyorum, 1050 Ti seviyesine yakın bir GPU diye biliyorum. 350TL pek bir şey alınmıyor zaten, alınıp denenbilir.

Satıcıya mesaj yolladım sanırım alacağım kart elime ulaştığında sizinle paylaşırım herhangi bir sorun olup olmadığını performansını herkese teşekkürler cevaplar için.

Satıcıya mesaj yolladım sanırım alacağım kart elime ulaştığında sizinle paylaşırım herhangi bir sorun olup olmadığını performansını herkese teşekkürler cevaplar için.

Eğer sorun çıkmazsa arkadaştaki i7 6700'ü de ben al sat için alırım. Bilgilendirmenizi bekliyorum.

Eğer sorun çıkmazsa arkadaştaki i7 6700'ü de ben al sat için alırım. Bilgilendirmenizi bekliyorum.

Satıcı Param Güvende ile satmam dedi peki o zaman siz kartı kargolayın kargo kagıdını atın ben size parayı oyle atayım dedim ilk parayı havale ile atın dedi bende çok şüphelendım ve vazgectim. Biraz daha para toplayıp daha iyi bir şey bakacağım.

Geri
Yukarı