Takas R9 380 & GTX 960

TechNine

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalara arkadaşlar. 27 gün önce almış olduğum Sapphire R9 380 ekran kartını, MSI GTX 960 ile takas etmek istiyorum. En fazla iki aylık olması şart. Fatura, garanti vs olması şart. Bendeki 4 GB modeli, backplate var. Değiştirme nedenim YouTube kanalı açmış olmam. Grafikerlik yaptığım için Nvidia daha doğru bir seçim. Ankara içi elden takas makbuldür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyla alakası yok ama kusura bakmayın forumda görünce dikkatimi çekti. Ben de imzanızdaki sistemi toplamayı planlıyorum da. Acaba bu zamana kadar sistemde bir sıkıntı yaşadınız mı? Ekran kartından ya da işlemciden dolayı, bir ısınma, fps düşüşü gibi. Bir de Vatan Bilgisayar'ın fiyatları yüksek olduğu için Ankara'da pc toplayabileceğim önerebileceğiniz bir yer var mı? Teşekkürler şimdiden.

Dostum sistem çok iyi hiç bir sıkıntısı yok tabi dediğim gibi Photoshop Illustrator Edit Programları ve Video çekmek istiyorsan AMD yanlış tercih ha sıkıntı çıkarırmı çok çıkarmaz fakat Nvidia çok daha önde birde sana tavsiyem adam akıllı bir soğutucu al işlemciye stok soğutucu çok da yeterli olmuyor sistem için de Sinerji.gen.tr bence gayet iyi bir site ben ordan aldım parçaları sıkıntısız geldi.

Dostum sistem çok iyi hiç bir sıkıntısı yok tabi dediğim gibi Photoshop Illustrator Edit Programları ve Video çekmek istiyorsan AMD yanlış tercih ha sıkıntı çıkarırmı çok çıkarmaz fakat Nvidia çok daha önde birde sana tavsiyem adam akıllı bir soğutucu al işlemciye stok soğutucu çok da yeterli olmuyor sistem için de Sinerji.gen.tr bence gayet iyi bir site ben ordan aldım parçaları sıkıntısız geldi.
Tamamdır dostum çok teşekkür ederim. Şimdilik R9 380 2G almayı planlıyorum. Soğutucu alma konusunda ise ileride eğer ısınmadan dolayı sıkıntı yaşarsam değiştiririm diye düşünüyorum. Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı