R9 380 PC Toplama

Everest degısıcem de su anakart ile işlemci ne olmalı ekrankartı rx480 alıcam gıbı de onlada fazla bı bılgım yok

Beyler RX480 ne kadar ıyı yanı suan pıyasadakı kartlardan hangısıyle aynı guclerı ornek verebılırmısınız bırde RX480 anakart hangısı olmalı ıslemcı hangısını secmelıyım acıl ??

TOPLAMI 2.805,80 TL

Beyler boyle bi pc toplamaya calistim sizce iyi mi ya da ne degismem lazim, ne eklemem lazim? Bana GTA 5, Far Cry 4, Battlefield, Tom Clancy’s The Division bunun gibi oyunlari hic kasmadan oynamak istiyorum. CSGO fps 250 civari olmasini istiyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

işlemcını ghz dusuk degılmı ??

Dostum öncelikle o anakart ile işlemci alakasız olmuş. Z170 yonga setli bir anakart ile sonunda k ibaresi olan bir işlemci tercih etmelisin. Eğer bu ikisini seçersen overclock yaparsın. Dolayısıyla senin bu sistemde işlemci ve anakart seçimin bence yanlış olmuş. 2800 TL ile toplanacak bir sistemde k ibareli bir işlemci seçemeyeceğine göre anakartı b150 veya h170 yonga setli bir anakart olarak değiştir. Eğer anakartı değiştirirsen ramide büyük bir ihtimal 2133 MHz Alman gerekçek. Ve bana sorarsan kesinlikle everst ürün alma ve rx 480 ekran kartını bekle. Şimdiden hayırlı olsun..
benle iletişime gecebılıcenmı ?? faceden Facebook instagram devran.dmrbs

i5 6500 gayet güçlü bir işlemci sen oradaki GHZ değerine takılma ekran kartına darboğaz da yapmaz. Bu arada RX480 ekran kartı GTX 970-960 arasında bir kart.

B150 Z170 secmelıyım oc desteklıyomu pekı o ıslemcı

RX480 perfomans testi internete düştü fakat gtx 970 aynı deger değil gtx 970 daha iyi

6500K var mı bilmiyorum ama K olması gerekiyor işlemcinin overclock desteğinin olması için birde anakartın da desteği var tabii. 6500K var ise de GHz değeri i7'nin overclocklanabilir versiyonu gibi GHz değeri yüksektir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı