R9 380 ROG STRIX 2 GB 1200TL alınır mı?

yusufozay6061

Picopat
Daha fazla  
Selam, R9 380 2 GB ROG STRIX 1200 TL alınır mı? Yan bilgisayarda kullanılmış temiz ve yorulmamış video izlemek için ve ufak oyunlar için kullanılmış kutu garantisi yokmuş ve her teste açıkmış sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, R9 380 2 GB ROG STRIX 1200 TL alınır mı? Yan bilgisayarda kullanılmış temiz ve yorulmamış video izlemek için ve ufak oyunlar için kullanılmış kutu garantisi yokmuş ve her teste açıkmış sizce alınır mı?

Alınmaz diye düşünüyorum. Çünkü o seri kartlar trafo gibi ve çok elektrik çekiyor. 1500 bandında RX570 bulunabilir.

O PSU o karti calistirsa bile (uzun vadeli) kullanmani onermem, butce yoksa kullanmaktan baska caren yok tabii ama butce olusunca degistirmen de pisman etmez.

O PSU o karti calistirsa bile (uzun vadeli) kullanmani onermem, bütçe yoksa kullanmaktan baska caren yok tabii ama bütçe olusunca degistirmen de pişman etmez.

Hocam vazgeçtim R9 serisi trafo gibi elektrik çekiyormuş 1.2 k ya 2.el ekran kartı önerir misiniz? Benim bir tanıdığım R9 285 kullanıyordu 400 watt PSU ile PSU alev almış.

Yeni konular

Geri
Yukarı