R9 380 Sistem Oyunlarda Kasma Sorunu

sivassaray

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar öncelikle, arkadaşlar fotoğrafta gördüğünüz gibi günümüzdeki oyunları rahat kaldıracak bir sistemim var. 4GB MSİ R9 380 256 BİT ekran kartı, 16 GB RAM, AMD A8 3.6GHz vs bir sistemim var fakat nerdeyse bütün oyunları kasarak oynuyorum. Euro Truck Simulator 2 oyununu bile Orta seviyede kasarak oynuyorum. 40-50 fps alıyorum sanırım.

Bunun bir çözümü yok mudur? Ne önerirsiniz? Deli oldum bilgisayarı topladığımdan beri.

page.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Darboğaz yaşıyorsun muhtemelen. MSI Afterburner ile CPU kullanımını kontrol et, sürücülerini güncelle ve Windows 10'a geç. Fakat yine de darboğaz yaşayacaksın. İşlemcini güncellemen gerek.

Ekran kartı gayet iyi bir ekran kartı. Tahminim işlemciden yana bir sıkıntı çekiyorsunuz. APU sistemlerde ekran kartı kullanımı nasıl oluyor tam bilmiyorum. Daha iyi bilen arkadaşlar daha iyi bir yorum yapabilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar öncelikle, arkadaşlar fotoğrafta gördüğünüz gibi günümüzdeki oyunları rahat kaldıracak bir sistemim var. 4GB MSİ R9 380 256 BİT ekran kartı, 16 GB RAM, AMD A8 3.6GHz vs bir sistemim var fakat nerdeyse bütün oyunları kasarak oynuyorum. Euro Truck Simulator 2 oyununu bile Orta seviyede kasarak oynuyorum. 40-50 fps alıyorum sanırım.

Bunun bir çözümü yok mudur? Ne önerirsiniz? Deli oldum bilgisayarı topladığımdan beri.

Eki Görüntüle 128018
Dostum sana yardımcı olmaya çalışacağım, İlk olarak bende aynı ekran kartını kullanıyorum, Sana tavsiyem ilk olarak yapman gereken şey kesinlikle ''MSI Gaming App'' programını kapatarak oyunları denemen. Her nedense programdan kaynaklı ve AMD OneDrive teknolojisi birbiriyle çakışıyor, ve büyük ölçüde FPS dropları yaşıyoruz. Lakin ben R9 380 4GB modeli ile Tomb Raider'i bile High ayarlarda 2K 70FPS+ oynuyorum sorun karttan değil yazılımsal anlayacağın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı