R9 380 Sistem Toplama

Teşekkür ederim gece gece yordum sizi :)
Arkadaşın topladığı bilgisayarı almayı düşünüyorum ama işlemci beni sonradan mağdur etmez deilmi :kararsız:

Teşekkür ederim gece gece yordum sizi :)
Arkadaşın topladığı bilgisayarı almayı düşünüyorum ama işlemci beni sonradan mağdur etmez deilmi :kararsız:
Rica ederim.Emin olabilirsin mağdur olmayacaksın.Gidip o sistemi toplasaydın ve burada paylaşsaydın seninle alay edilecekti seni kurtardık :D

Hocam şimdi o george arkadaşmın dediğini vatandan topladım 4.5'ı buldu ya sıkıntı o biraz 4milyar benım maksimum verebilceğim miktardı :/

Vatandan daha önce alışveriş yaptığım için güveniyorum, ayrıca nakit alacağım için sanırım şehrimde bilgisayar konusunda sadece vatan bilgisayar var kırıkkalede oturuyorum,o attığın fotoğraf nerenındı
Sinerji.

Vatandan daha önce alışveriş yaptığım için güveniyorum, ayrıca nakit alacağım için sanırım şehrimde bilgisayar konusunda sadece vatan bilgisayar var kırıkkalede oturuyorum,o attığın fotoğraf nerenındı
Hocam vatan bilgisayarda aslında güvenilir yer değil. Sorun yaşayan çok kişi var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı