R9 380 Sistem Toplama

Teşekkür ederim gece gece yordum sizi
Arkadaşın topladığı bilgisayarı almayı düşünüyorum ama işlemci beni sonradan mağdur etmez deilmi

GeorgeBest'in önerdiği sistemi almalısın. Senin yüklediğin sistem aşırı dengesiz olmuş.

Teşekkür ederim gece gece yordum sizi
Arkadaşın topladığı bilgisayarı almayı düşünüyorum ama işlemci beni sonradan mağdur etmez deilmi
Rica ederim.Emin olabilirsin mağdur olmayacaksın.Gidip o sistemi toplasaydın ve burada paylaşsaydın seninle alay edilecekti seni kurtardık

Hocam şimdi o george arkadaşmın dediğini vatandan topladım 4.5'ı buldu ya sıkıntı o biraz 4milyar benım maksimum verebilceğim miktardı :/

Neden vatandan alıyorsunuz hocam ?
Vatandan daha önce alışveriş yaptığım için güveniyorum, ayrıca nakit alacağım için sanırım şehrimde bilgisayar konusunda sadece vatan bilgisayar var kırıkkalede oturuyorum,o attığın fotoğraf nerenındı

Sinerji.

Hocam vatan bilgisayarda aslında güvenilir yer değil. Sorun yaşayan çok kişi var.

Sinerji.

Hocam vatan bilgisayarda aslında güvenilir yer değil. Sorun yaşayan çok kişi var.

Doğrudur arkadaşım ama internetten alışveriş yapmak ki okadar büyük bi miktar parayla bilmiyorum benim için biraz zor hadi beni geçtim peder buna göz yummaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…