R9 380 sisteme monitör tavsiyesi

Değerli Technopat üyeleri, sayın moderatörler :

Benim elimde LG marka w1943ss-pf model bir monitör var ve arkasında Dsub yazan bir girişi mevcut. Yakında siparişini vereceğim kart R9 380 ve bu karta dsub bağlantısı yapamayacağım. Bu ekran kartı için kötü bir monitör ama elimdeki bu maalesef. Kartın üzerindekiler ; Dvı-ı/Dvı-d/Hdmı/Display port.
Monitör alıcak gücümüz yok. Çevirici kablo yada adaptör bakmayı düşünüyorum. İnternetten sipariş vermek istemiyorum bu dönüştürücüyü. Yaşadığım şehirdeki bilgisayarcılarda, teknoloji mağazalarında bulacağımı düşünüyorum. Lakin bulamazsam bana R9 380 ile uyumlu en ucuz monitörü bulabilirmisiniz?

Ben araştırdığımda bunu buldum en ucuz :
Cbox 1920 19,5'' Led, 1600x900,DVI,Parlak Siyah Monitör : 250TL

O kart için Full HD 1920x1080 monitör almanız daha sağlıklı olacaktır.

Yaşadığım şehirde dönüştürücü bulursam ve dönüştürücü kablo/adaptör vasıtasıyla oyun oynarsam fps de sorun olurmu? Sorun olmazsa dönüştürücü tercih edeceğim. Fps'de sıkıntı yaşarsın derseniz bende bir HD monitör almayı düşünüyorum. Bir öneriniz varmı? (En ucuzundan olması şartıyla)

Dönüştürücü alırsanız FPS kaybı yaşamazsınız. Maksimum bütçenizi yazarsanız size monitör önerisinde bulunabilirim.

250-350tl arası bir monitör alırım, eğer alırsam en fazla ancak Fps kaybı yaşamıyacağımı öğrendiğim için sanırım dönüştürücü almaya yöneleceğim. Son bir soru sorayım. Sapphire marka R9 380 4GB alacağım. Kutusunuz içerisinde gelmezmi Dvı to Vga çevirici kablo?

250-350tl arası bir monitör alırım, eğer alırsam en fazla ancak Fps kaybı yaşamıyacağımı öğrendiğim için sanırım dönüştürücü almaya yöneleceğim. Son bir soru sorayım. Sapphire marka R9 380 4GB alacağım. Kutusunuz içerisinde gelmezmi Dvı to Vga çevirici kablo?

Geliyor fakat o kartla vga monitör kullanmayın performans kaybı yaşarsınız. Fpsde yaşamazsınız fakat görüntüde sıkıntı çıkar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı