R9 380 siyah ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

infulus

Centipat
Merhaba, bilgisayar hakkında çok bilgili değilim ve buraya başvurdum.
Sorunum oyun oynarken birdin bire FPS'in düşüş yaşayıp ekranın gitmesidir. Monitörde sinyal yok alıyorum ve yaklaşık 3,5 sn içinde ekran oyunun crash raporu ile birlikte geri gelmekte. Hata aldığım oyunlar, GTA V /Insurgency; sandstorm / Rust / Fortnite.

Not: OC yapılmadı. 1 2 ay önce driverlar yenilendi. Isı değerlerine dikkat ediyorum 60 üstü nadir çıkıyor (GPU)

Bilgisayar bileşenlerim.
Windows 10.
MSI R9 380 4G.
MSI 970 anakart.
AMD FX 8300 + kule tipi soğutmalı
2x4 DDR3 1866 MHz RAM.
500W FSP PSU.

Merhaba, bilgisayar hakkında çok bilgili değilim ve buraya başvurdum.
Sorunum oyun oynarken birdin bire FPS'in düşüş yaşayıp ekranın gitmesidir. Monitörde sinyal yok alıyorum ve yaklaşık 3,5 sn içinde ekran oyunun crash raporu ile birlikte geri gelmekte. Hata aldığım oyunlar, GTA V /Insurgency; sandstorm / Rust / Fortnite.

Not: OC yapılmadı. 1 2 ay önce driverlar yenilendi. Isı değerlerine dikkat ediyorum 60 üstü nadir çıkıyor (GPU)

Bilgisayar bileşenlerim.
Windows 10.
MSI R9 380 4G.
MSI 970 anakart.
AMD FX 8300 + kule tipi soğutmalı
2x4 DDR3 1866 MHz RAM.
500W FSP PSU.
Bana kartta bir sorun var gibi geldi genelde o serinin kartlarındaki CPU'lar böyle sorunlar çıkartıyordu ama belki yazılımsaldır driver deneyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı