R9 380x kaç sene götürür ?

Bahadırkarpuz

Hectopat
Daha fazla  
R9 380x ekran kartını almayı düşünüyorum Sizce kaç sene götürür beni ? Oyun için kullanacağım ve ultra takıntım yoktur. 1 2 sene ultra 1 2 sene high 1 2 sene medium götürse tahmini 4 5 sene gider mi ?

Oyunları hangi ayarlarda oynayacağına bağlı bir durum bu. Ama ortalama 5-6 sene rahat götürür. Birde ekran kartı alacaksan biraz bekle ve yeni çıkacak olan GTX 960ti modelini al en geç 1-2 aya çıkar

Heralde giderde. Soru biraz saçma olmuş. :D Nasıl kullandığın, ne kadar kullandığın önemli, ne kadar zorladığın önemli. 10 sene bile gider iyi bakarsan. :) 12 senelik masaüstüm var mesela canavar gibi. Şuan anneme verdim. Mutlular. ;)

Oyunları hangi ayarlarda oynayacağına bağlı bir durum bu. Ama ortalama 5-6 sene rahat götürür. Birde ekran kartı alacaksan biraz bekle ve yeni çıkacak olan GTX 960ti modelini al en geç 1-2 aya çıkar
Zaten şimdi almıcam da 960 ti ye de bakarım eğer r9 380x civarında bir fiyatı olursa alabilirim. Ne tür özellikleri olucak belli mi ?

R9 380x ekran kartını almayı düşünüyorum Sizce kaç sene götürür beni ? Oyun için kullanacağım ve ultra takıntım yoktur. 1 2 sene ultra 1 2 sene high 1 2 sene medium götürse tahmini 4 5 sene gider mi ?
Ben Hd 7850 2 gb kartımı 2013 mayıs ayında aldım. Halen iş görür de . Bence en az 3 yılı var.

3.5 Aydır GTX960Ti çıkacakta R9 380X'e rakip olacak... Ben sanmıyorum çıkacağını, pascal serisi ile o fiyat aralığında da bir kart olur artık. 1080p oyun için en iyi fiyat performans kartı R9 380X'dir seni uzun süre götürür.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı