R9 380x ve i5 6400 skylake sistem

Hangi anakart Daha verimli olur Multiplayer çok oynarım

• Msı H170 Gaming M3

Oy: 2 33,3%
  • Msı B150 Gaming M3

Oy: 4 66,7%

• Oy verenlerin toplamı
    6

Talha Ertürk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle PC'm bozulduğu için mobilden yazıyorum detaylarını tek tek veremiyecegim parçaların.
Öncelikle sistemin kalbi ben alana kadar Nvidia r9 380x e rakip çıkartmazsa o olacak şimdilik Saphiree modelini secsemde onu almayacagım sadece fiyat aralığı açısından listeye ekledim. Asus yada Msı alacağım, ardından i5 6400 i5 4460 tan nekadar daha güçlü aralarında 24 TL oynuyordu bende olmuşken güncel olsun bari dedim Msı B150 gaming m3 nekadar doğru bir seçim onun yerine Msı h170 M3 mü Almalıyım yoksa bide Zaman z3 içindeki PSU +80 bronz sertifikası bulunduruyor mu ,mönitör doğru şeçim olmuş mu yada 1 MS daha iyi bir mönitör tavsiyesinde bulunabilir misiniz ? Biraz uzun oldu ama şimdiden herkeze teşekkürler.

Screenshot_2015-12-06-19-37-07.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartin perfirmansa etkisi olmaz 150megabit internetin yoksa killerlan filan bi ise yaramaz 6400 yerine 6500 alirsin anakarti b150m bazooka yaparsin ayrica su sapphire olan in yargilardan kurtulun ve biraz arastirnaya baslayin dualx nedir NİTRO nedir diye hani desibel ve isi degerlerine bakin. Nitro sogutmasi amd icin en uygun ve performansli sogutmadir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı