R9 390 Bilgisayar Toplama

ekin tuna

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,sizin 6000 TL PC Toplama Rehberi - Technopat bu makalenize göz attım ve uygun buldum fakat şöyle bir içimde ukte kaldı gtx 970 yerine r9 390 8 gb 512 bit'lik ekran kartını koysam ne gibi sorun olur ve ikisi arasındaki farklar nelerdir? Birde monitör olarak hdmı çıkışlı bir monitör kullansam problem yaşar mıyım ?
Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartını r9 390 yaparsan çok birşey değişmez.Performansları hemen hemen aynı.(r9 390 çok az bir farkla daha üstün)Hdmı çıkışlı bir monitör kullanmadığım için yorum yapamacayağım,bilemiyorum.

Öncelikle merhabalar aynı düşünce bende de var R9 390 olarak toplamak istiyorum fakat kasa maliyeti bana biraz fazla geldi daha uygun bi tavsiyeniz olabilir mi? anakart msi z170a gaming m5 modeline uygun bir kasa

6000 tl ye r9 390 alınır mı ya :D Fury toplarım ben o fiyata.

Öncelikle merhabalar aynı düşünce bende de var R9 390 olarak toplamak istiyorum fakat kasa maliyeti bana biraz fazla geldi daha uygun bi tavsiyeniz olabilir mi? anakart msi z170a gaming m5 modeline uygun bir kasa

Yabancı sitelerde incelemelere bakabilsin. Harbiden üst seviye ve uygun kasa istiyorsan Zalman Z11 Neo alacaksın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı