R9 390, i5 6500 Sistem Toplama

Empaty.

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben sistem alicam. Uzun zamandir arastirma yapıyorum da su sistemde marka sikintisi falan var mi, sıkıntı cikaracak ürün ?

İ5 6500 islemci
Msi R9 390 8gb 512 bit ekran kartı
8 gb bellek
Wd 1tb hdd
Samsung 850 evo 250 gb ssd

Kasayi thermaltake n23 700w 80 plus almayi düşünüyorum. Öneriniz varsa alabilirim kasa icin anakarti henuz tam olarak secemedim. Msi h170 alacaktim fakat magazada yokmus. Önereceginiz anakart var midir? Simdiden teşekkürler.

@jaxqen isimli arkadaşın önerdiği ana kartı kullanabilirsin ayrıca GTX 970 ile R9 390 arasında çok bir fark yok sadece 5-6 fps oynayabiliyor ama bu söylediğim normal yani optimizasyon sorunu olmayan oyunlarda böyle. Örnek olarak Quantum Break'de NVIDIA kartlar özellikle GTX 970 çok düşük FPS değerlerine sahipti. Şu an için R9 390'ın sorunsuz çalıştığı oyun sayısı daha fazla GTX 970'e göre. Bu ileride değişir değişmez orasını bilemem bilgilendirme yapayım dedim. Şimdiden hayırlı olsun sistem.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı