R9 3900X RTX 2080 Ti sisteme PSU önerisi

Cevaplar için teşekkürler hepsine göz atacağım. Bunlar dışındaki tavsiyelere de açığım.
PHANTEKS P400A, Cooler Master H500

Hava sirkülasyonu açısından bu ikisini önerebilirim.
Teşekkür ederim bakacağım.

Bu kasa fansız :ASUS TUF Gaming GT501VC Tempered Glass USB 3.1 Mid Tower Kasa | ITOPYA

Temperli cam yok: Cougar Panzer Max USB 3.0 Mesh Panel E-ATX Pencereli Full Tower Gaming Kasa - incehesap.com

360 TL'lik kasa bile çok işlevsel ve bütün ihtiyaçlarınızı karşılar.

Anladım. Öyleyse 850W 8-8 Pin PSU ve yukarıda bahsedilen kasalara ve benzerlerine bakacağım anlaşılan.
Seasonic 750W Focus Plus
FSP 750W HYDRO G Pro
Gigabyte Aorus P750W
Hocam rahatsız ediyorum kusura bakma, kasanın her şeyini tamamladım ve Vatan'dan fena olmayan bir indirimle aldım. Sadece PSU almadım. Sitelerde PSU özelliklerine bakarken bizim 8x8 CPU çıkışlı dediğimiz özellik, PCI-e 8x(6+2) olarak yazdıkları mı oluyor yoksa açıklaması farklı mı bunu öğrenebilir miyim ona göre PSU alacağım da?

2 tane 6+2 ve 2 tane 4+4 arasındaki fark nedir? Ryzen 3900X ile kullanacağım bir şey değiştirir mi?

Marka, model olarak 850W 8-8 CPU pin tavsiyede bulunursanız gerçekten çok sevinirim.

Bu PSU 8-8 oluyor mu lütfen yardım eder misiniz ve 3900X için uygun mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu PSU 8-8 oluyor mu lütfen yardım eder misiniz ve 3900X için uygun mudur?

1581089504502.png

Böyle görünüyor. Kaynak;

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı