R9 3900X ve RTX 2080S sistem son tavsiyeler

Aynı fiyat hepsi.

Çok güzel parçalar söylüyorsunuz ama ram pazarı çok vasat burası. Kimsenin ellerinde yok. Kingston tüm sayfalar.
İşlemci olarak İntel'mi AMD'mi hangisine karar verdiniz?
İ9 - 10900K
Attığınız ilk 3 anakart işlemcinizle uyumlu değil. En alttaki ise hem uyumlu hem de oldukça kaliteli bir ürün. Onu alabilirsiniz.

10$ daha pahalı sadece bunlarda.

MAXIMUS uyumlu galiba sadece.

Sade tasarım F/P kasa olarak Metallicgear Neo alınabilir.
Anakart konusunda karar vermeme yardımcı olur musunuz. Sistemi aldıktan sonra sizin Phantom X yorumunuzu gördükten sonra bu konuyu açtım. @Bora Dere sunduğu anakart çok güzel ama daha üstünü alabilme imkanı varken almak istiyorum.
Sade tasarım F/P kasa olarak Metallicgear Neo alınabilir.
Fiyat olarak çok düşük ama alınabilir. Tasarım / Performans öneriniz var mıdır.?

Kasa Phanteks'in alt markasıdır. Malzeme kalitesi orta seviyedir. Üstte dediğim gibi F/P olduğu ve sade tasarımlı kasa için o kadar fazla masraf yapmaya gerek olmadığı için önerdim. Anakart hangi soket alacaksın AM4 mü yoksa LGA1200 mü önce onu kararlaştırman gerek.

İ9 10900K işlemci olarak karar kıldık.

Kasa olarak bunu alma kararı kıldım. Anakart konusunda emin olduktan sonra geri sistemin son halini paylaşıp ödeme güncellemesini yapacağım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…