R9 390X için CPU tavsiyesi

espresko

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar bu sistem için kaç watt bir CPU kullanmalıyım ve hangi CPU'ları önerirsiniz? (Sistem hakkında yorum yaparsanız sevinirim)

CPU listede yok ama i7 4770.
Ekran Resmi 2015-12-20 14.15.47.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Skylake almanı tavsiye ederim ama öneri istersen alabilirsen İ7 4790K çok iyi bir seçim olabilir. Bir de PSU görmedim ben eğer bu sistem toplanmadı ise ben daha iyi bir sistem toplarım sana. Bütçeni belirtirsen daha çok yardımcı olabilirim.

Kasaya 800 tl verip sapphire r9 390x almak iyi bir seçim değil.Kasayı zalman z11 neo yapıp artan 500-600 tl yi katarak r9 fury hatta ucu ucuna r9 fury x alabilirsiniz.Cpu içinde i7 4790,4790k veya i5 4690k alınmalıdır.

Skylake bütçe yetmiyorsa 4790K tavsiyemdir. Şu an kullanıyorum, tam bir F/P ürünü. Ayrıca arkadaşın dediği gibi kasaya o kadar para vermeye gerek yok. Ben Zalman Z11 kullanıyorum. Güncellenmiş versiyonu Z11 Neo çok şık bir kasa ve almaya değer bence.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı