R9 5900X RTX 3070 Ti sistem uyumlu mu?

Roket adam

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Nasip olursa yakın zamanda bu bilgisayarı toplayacağım. Aşağıda parçaları belirttim. Şu olmaz dediğiniz bir şey var mıdır? Pek anlamıyorum bilgisayardan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Nasip olursa yakın zamanda bu bilgisayarı toplayacağım. Aşağıda parçaları belirttim. Şu olmaz dediğiniz bir şey var mıdır? Pek anlamıyorum bilgisayardan.

Çok bilmemek ile beraber şu ekran kartını düşünmez misiniz? Aşağı yukarı aynı sistemleri kuracağız bende bi arayıştayım. Bu ekran hem daha performanslı hemde fiyatlarının neredeyse aynı olmasından tercih edilmesi daha uygun geldi bana. Tabi daha iyi bilenler olacaktır.

Çok bilmemek ile beraber şu ekran kartını düşünmez misiniz? Aşağı yukarı aynı sistemleri kuracağız bende bi arayıştayım. Bu ekran hem daha performanslı hemde fiyatlarının neredeyse aynı olmasından tercih edilmesi daha uygun geldi bana. Tabi daha iyi bilenler olacaktır.
Daha önce okumuştum render için 3070 ti diye genel olarak render için ve oyun için topluyorum Youtube'a oyun videoları yüklüyorum ekran kartı için uygun olduğunu düşünüyorum o yüzden 3070 ti seçtim.

6900xt bu fiyata kaçmaz. 3070 ti den kat kat üstün bir kart.

O fiyatlara başka marka360mm soğutucu bulabilirsin. Monitör de nano ips monitörler mevcut biraz bütçeni artırırsan.

6900xt bu fiyata kaçmaz. 3070 ti den kat kat üstün bir kart.

O fiyatlara başka marka360mm soğutucu bulabilirsin. Monitör de nano ips monitörler mevcut biraz bütçeni artırırsan
Kasanın ön tarafına 360mm sıvı soğutma takmak nekadar mantıklı bu konuda kararsız kaldığım için 240mm ye yöneldim.

Daha önce okumuştum render için 3070 Ti diye genel olarak render için ve oyun için topluyorum YouTube'a oyun videoları yüklüyorum ekran kartı için uygun olduğunu düşünüyorum o yüzden 3070 Ti seçtim.

Video çekiyor ve render yapıyorsanız NVIDIA ekran kartından vazgeçmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı