R9 5900X sistem toplama

Samsung 980 PRO 1TB 7000/5000 MB/s NVMe M.2 SSD (MZ-V8P1T0BW) | Teknobiyotik

Butceyi az asti ama kat kat daha iyi bir bilgisayar

25.000 TL de ekipman demissiniz, onda da yardimci olalim isterseniz.

Çok teşekkür ederim yardımcı olmuşsunuz ekipman evet 51.700 oluyor ama değer gibi ekipman konusuna değinmişsiniz onları da yazayım sonuçta sizin düşünceleriniz benim için önemli (bu arada kamera ASUS monitör falan Twitch'e başlayacağım için mesele ASUS monitörde pivot olduğu için chat amaçlı kullanacağım)
Ekipmanlar:

Mouse pad da biraz yardım lazım çoğu zaman CS:GO Valorant Apex Legends oynuyorum ve bir soru sizde XL-xxl geniş mi alayım yoksa l mı alayım mousepadı siz yazarsınız ve şey planlıyorum monitörün ayağı dönüyor ya Zowie monitör onu sol çapraz yapıp klavyeyi de ona birleştireceğim yani şöyle mousepada takılmayın amaç klavyeyi böyle kullanacağım resimndeki gibi

Çok teşekkür ederim yardımcı olmuşsunuz ekipman evet 51.700 oluyor ama değer gibi ekipman konusuna değinmişsiniz onları da yazayım sonuçta sizin düşünceleriniz benim için önemli (bu arada kamera ASUS monitör falan Twitch'e başlayacağım için mesele ASUS monitörde pivot olduğu için chat amaçlı kullanacağım)
Ekipmanlar:

Mouse pad da biraz yardım lazım çoğu zaman CS:GO Valorant Apex Legends oynuyorum ve bir soru sizde XL-xxl geniş mi alayım yoksa l mı alayım mousepadı siz yazarsınız ve şey planlıyorum monitörün ayağı dönüyor ya Zowie monitör onu sol çapraz yapıp klavyeyi de ona birleştireceğim yani şöyle mousepada takılmayın amaç klavyeyi böyle kullanacağım resimndeki gibi.

Böyle bir sistemin hakkı 2K veya 4K monitördür altına düşmeyin.

Böyle bir sistemin hakkı 2K veya 4K monitördür altına düşmeyin.
haklısınız ama ben oyunları 2k 4k oynamayı sevmeyen birisiyim ve büyük ihtimalle sistemi toplayınca bile valorantı 1280 1024 civarlarda oynıycağım kendim istesen 1080p de oynarım ama cs den kalan alışkanlık işte

bu arada bişey söyliyim isterseniz hazır sistem de önerebilirsiniz 50.000 tl civarı

Son düzenleme:
Haklısınız ama ben oyunları 2K 4K oynamayı sevmeyen birisiyim ve büyük ihtimalle sistemi toplayınca bile Valorant'ı 1280 1024 civarlarda oynayacağım kendim istesen 1080p de oynarım ama CS'den kalan alışkanlık işte.

Bu arada bir şey söyleyeyim isterseniz hazır sistem de önerebilirsiniz 50.000 TL civarı.

Dostum şahsen Twitch'e başlayacaksan 5900X gibi bir işlemci alabilirsin. 58003D oyun performansında geçer ama 5900X 12 çekirdek.

Yeni konular

Geri
Yukarı