R9 7900X RTX 3080 sistem için PSU önerisi

Şu ifadeye güldüm, diğer markalar, marka değil mi? Kaç tane kaliteli PSU markası var. Şu ifadeleri kullanmanın manası ne?

Sen kaç tane PSU markası kullandın?
ASUS ROG serisi özellikle malzeme kalitesi çok iyi bu yalan mı?
Diğer markalar her bir yerden malzemeden çalışıyor ya fan ya malzeme ya da başka bir şey.

Sen kaç tane PSU markası kullandın?
ASUS ROG serisi özellikle malzeme kalitesi çok iyi bu yalan mı?
Diğer markalar her bir yerden malzemeden çalışıyor ya fan ya malzeme ya da başka bir şey.
Kullanmadım ama şu an yaptığın fanboyluk, diğer PSU'ların malzeme kalitesi kötü mü diye sordum? Öyle ya da böyle yetiyorlar mı yetiyorlar, bu kadar, neyi savunuyorsun? ASUS her ürününde kusursuzmuş gibi gelmiş savunuyorsun, ben şimdi gitsem o dediğin ASUS PSU'dan alsam ve arızalı çıksa ne olacak mesela? Teknoloji şans işi, evet belli markalar kaliteli yapar ürünlerini ama hunharca savunmanın da manası yok. Hangisi yeterliyse o, über süper bir durum yok bunda.

Kullanmadım ama şu an yaptığın fanboyluk, diğer PSU'ların malzeme kalitesi kötü mü diye sordum? Öyle ya da böyle yetiyorlar mı yetiyorlar, bu kadar, neyi savunuyorsun? ASUS her ürününde kusursuzmuş gibi gelmiş savunuyorsun, ben şimdi gitsem o dediğin ASUS PSU'dan alsam ve arızalı çıksa ne olacak mesela? Teknoloji şans işi, evet belli markalar kaliteli yapar ürünlerini ama hunharca savunmanın da manası yok. Hangisi yeterliyse O, Uber süper bir durum yok bunda.

Paran varsa al dedim bundan fanboyluk anlıyorsan sen daha fanboylar görmemişsin. ASUS kusursuz demedim çoğundan kaliteli çıkıyor diye çoğu kişi tarafından tercih ediliyor. Teknoloji şans işi bu değişmez bir kural. ASUS'un monitörleri çok da iyi sayılmaz ölü piksel çıkıyor.
Diyelim ki ASUS'tan PSU aldın arızalı çıktı bir de başka bir markadan al buradada firmanın müşteri hizmetleri memnuniyeti devreye giriyor eğer o kadar pahalı mal satıyorsa ve kalitesi çoğu kişi tarafından beğeniliyorsa bu konudada markasınını sarsmamak için sana en iyi şekilde yardımcı olacaklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı