OpenCore R9 M395X sistemde macosta "support.apple.com/mac/startup" hatası

Ra1.000

Centipat
Daha fazla  
RAM
32
SSD veya HDD modeli
1024GB
Ekran kartı
AMD Radeon R9 M395X 4 GB
İşlemci
Core i7
Öncelikle he kese merhaba. 1 ay önce işletim sistemimi OpenCore ile Ventura yaptım. Sorunsuz şekilde çalışıyordu, günde en az 8-10 saat kullanıyordum. 20 gün sonra Bootcamp'la Windows 10 kurdum. Ama bir sorunla karşılaşdım. Windows tamamen düzgün çalışıyordu ama macOS geçerken sorun oluştu. Sistemi yeniden başlatırken, macOS geçerken hata aldım. "support.apple.com/mac/startup" ve yeniden Ventura'ya boot yazmak için USB belleği taktığımda, macOS-un ikonu değişmişti Ventura'nın ikonu gözüküyordu. Ve üzerine bastığımda macOS çalıştı.

Windows silip yeniden yazdım aynı şey oldu. Windows-da Bootcamp programında macOS geçmek isterken hata alıyorum. Dün güncelleme geldi Bootcamp'a Windows üzerinden. Ve macOS ICO'nu da geldi. Eskiden sadece Windows vardı. Ama yine de Ventura'yı yazdığım USB takmadığım sürece macOS çalışmıyor. Not- Ventura'yı Technopat YouTube kanalında en son Mac Air-e Ventura yaptığının aynısını yaptım.
USB takmadöğımda * Windows / Apple simgelieri gözüküyor disk olarak. Ama USB takdığımda * Windows / Apple / EFI installer ve EFI -ye geçtiğimde venture installer / Windows / Apple (bu sefer venture simgesiyle). Ve Apple basdığımda macOS çalışıyor. Azerbaycan'dan sizlere yazıyorum. Türkçe bazı kelimeleri yanlış yazdıysam affolla. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_2651.jpeg
    IMG_2651.jpeg
    84,5 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı