R9280X Sistem Ne Kadar İdare Eder?

bugter

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi beni ne kadar süre ultra ayarlarda götürür ?
  • R9280X
  • UD3P
  • 8GB RAM
  • AMD 8320 + Soğutucu aldım
  • 1 TB HARDDİSK

Cevaplayacak var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı ne amaçla kullanacağınıza bağlıdır. Hangi oyunları oynayacaksınız?
Listesini yazar mısınız?

2 3 yıl kenar yumuşatmaları kapatarak yüksek ayarlarda oynarsınız.
Sizde mi 2-3 yıl oynar diyenlerdensiniz. kimi 3-4 yıl götürür diyor. bence en az 3-4 yıl ultra götürür tabi devrim niteliğinde bir şey gelmezse ki geleceğini sanmıyorum
Bilgisayarı ne amaçla kullanacağınıza bağlıdır. Hangi oyunları oynayacaksınız?
Listesini yazar mısınız?
Şu an FİFA 15 BF 4 BF 3 CSGO çok çok rahat şekilde oynuyorum ama gta 5 de oynayacağım.

Bu sistem ile Fifa 15 değil Fifa 17 yi bile rahatlıkla oynarsınız.
BF3, BF4 ve BF Hardline aynı oyun motoru kullanılarak üretilen oyunlardır. Bir sonraki Battlefield a da yeter diye tahmin ediyorum.
Counter Strike oyunları zaten çok çok rahat geçer.
GTA 5 konusuna gelirsek, bir sonraki GTA oyunu PC için muhtemelen 2020 yılına doğru çıkacaktır.

Bu sistem ile Fifa 15 değil Fifa 17 yi bile rahatlıkla oynarsınız.
BF3, BF4 ve BF Hardline aynı oyun motoru kullanılarak üretilen oyunlardır. Bir sonraki Battlefield a da yeter diye tahmin ediyorum.
Counter Strike oyunları zaten çok çok rahat geçer.
GTA 5 konusuna gelirsek, bir sonraki GTA oyunu PC için muhtemelen 2020 yılına doğru çıkacaktır.
Biliyorum. Çok rahat FİFA 18 belki de FİFA 19 oynatır. GTA 6 ultrada oynatmaz onu da biliyorum zaten BF için de doğru diyorsunuz. Teşekkür ederim içimi rahatlattınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı