Çözüldü Radar cezam neden gelmedi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

326001

Kilopat
Makaleler
4
Herkese merhabalar, bundan 1 hafta önce, Ankara İstanbul otoyolundan yaklaşık 250 km/h hızla radara girdim. Radara girdiğimi de farkettim, o an. 1 hafta geçti, hala radar cezası gelmedi. Radar orada her an çalıştığı için kapanma söz konusu olamaz diye düşünüyorum. E-devlet'den kontrol'de yaptım, ama hala gelmemiş. Sizce neden gelmedi, ve gelir mi?

Çözüm
Er geç geliyormuş. Ceza kalmaz bu ülkede hakikaten. @161553 dostum haklı çıktın.
Adsız.png
250 km/h hızla radara girdim.

Uçak mı sürüyorsun abi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben daha bir şey ödemedim hocam. Ödenmemiş de demiyor. Anlamadım bu e-devlet sistemini.

Trafik cezaları E-Devlet üzerinde sadece bilgilendirme amaçlı bulunur. Ödemesi yapılan cezalar bir süre burada görüntülenmeye devam eder. Bilgiler otomatik olarak Emniyet Genel Müdürlüğü sistemlerinden alınır. Buradan ödeme de yapılamaz. Araç plakasına yazılan trafik cezasını Gelir İdaresi Başkanlığı web sitesinden kontrol edip ödeyebilirsiniz. Aşağıdaki sayfaya giriş yaparsanız gerekli bağlantıya yönlendirecektir. Geçmiş olsun..

Trafik cezaları E-Devlet üzerinde sadece bilgilendirme amaçlı bulunur. Ödemesi yapılan cezalar bir süre burada görüntülenmeye devam eder. Bilgiler otomatik olarak Emniyet Genel Müdürlüğü sistemlerinden alınır. Buradan ödeme de yapılamaz. Araç plakasına yazılan trafik cezasını Gelir İdaresi Başkanlığı web sitesinden kontrol edip ödeyebilirsiniz. Aşağıdaki sayfaya giriş yaparsanız gerekli bağlantıya yönlendirecektir. Geçmiş olsun..

Teşekkür ederim öncelikle. Ödeme kısmı dediğiniz gibi göremedim ama attığınız linkten ödeyebilirim sanırım.
Bu arada orada cezam gözükmüyor. Bu ödendiği anlamına mı geliyor? Haberim olmadan babam tarafından ödenen bazı cezalarım var. Bu cezanın ödenip ödenmediğini nasıl anlarım?

Teşekkür ederim öncelikle. Ödeme kısmı dediğiniz gibi göremedim ama attığınız linkten ödeyebilirim sanırım.
Bu arada orada cezam gözükmüyor. Bu ödendiği anlamına mı geliyor? Haberim olmadan babam tarafından ödenen bazı cezalarım var. Bu cezanın ödenip ödenmediğini nasıl anlarım?
İnteraktif Vergi Dairesi anasayfasına giderseniz genel borç bilgilerinizi görebilirsiniz. Eğer burada da görünmüyorsa ödenmiş olabilir. Fakat borcunuzun ödenmiş olduğunu bir şekilde teyit edinki sonradan başınız ağrımasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı