Windows 10 Pro 64 bit, ATI Radeon 3000 Graphics driver yükleme

• Windows 7 32 bit

• Windows 7 64 bit

• Windows 8 32 bit

• Windows 8 64 bit

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Kirmiziejderha

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartı
ATI Readon 3000 Graphics
Ben ATI Radeon 3000 Graphics kullanıyorum. Yazılım güncellemesi yapmak için Google'dan AMD sitesinden bulup indirecektim. Ama Windows 7-32 Bit, Windows 7-64 Bit, Windows 8-32 Bit, Windows 8-64 Bit seçenekleri var. Ama ben Windows 10 Pro 64 Bit kullanıyorum. Hangisini indirmem lazım? Bir sıkıntı yaşar mıyım?

Ben ATI Radeon 3000 Graphics kullanıyorum. Yazılım güncellemesi yapmak için Google'dan AMD sitesinden bulup indirecektim. Ama Windows 7-32 Bit, Windows 7-64 Bit, Windows 8-32 Bit, Windows 8-64 Bit seçenekleri var. Ama ben Windows 10 Pro 64 Bit kullanıyorum. Hangisini indirmem lazım? Bir sıkıntı yaşar mıyım?
Win8 64-bit. Sıkıntı yaşar mısın deneyip görmek lazım. En fazla mavi ekran alırsın zaten, sonra güvenli moddan geri silersin.

@Yener K. Hocam bu tür konular için başka bir konuya yönlendiriyor, oradan bakabilirsiniz. Kendisi müsaitse konuyu yollar.

Windows 8 64 bit indirip kurabilirsin. Sürücüyü çıkardıktan sonra hem normal kurulum yapmak hem de Aygıt Yöneticisi'ne girip ekran kartına sağ tıklayacak el ile sürücüyü bulup kurman gerekiyor. Bende HD 3000 serisi kart var bir tane Windows 11'e kurulumunu böyle yapmıştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konudan da bakabilirsiniz.

Konudan da bakabilirsiniz.
Teşekürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı