Radeon 4500 Q8200 sistem oyunlarda düşük performans

emirdsdmr

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Bilgisayarım eski ama açabileceğini düşündüğüm oyunları açmıyor. Nedenini bulamadım. Mesela Payday 2 gereksinimlerini karşıladığı halde oyunu hiç oynayamıyorum. Mouse donuyor ve yürüyemiyorum. CS:GO'da en düşük ayarlarda 40 FPS alıyor. Sistem özelliklerim şu şekilde:
Intel Core 2 Quad Q8200 işlemci.
2+2+1+1 5GB RAM AMD ATI Radeon 4500 series 1GB 64 Bit ekran kartı.
350W PSU.
500GB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
windows 10 home sürümünü kullanıyorum cs go , payday 2 gibi oyunlar oynuyorum
windows 10 arkada çok fazla işlem yapan işletim sistemi çok güç isteyen oyunları oynamıyorsunuz denetim masasından gereksiz ve kullanmadığınız programları silmeyi deneyiniz sorunun arka plandan olduğunu düşünüyorum görev çubuğunda çok program varsa oda yavaşlatabilir bunlar işe yaramaz ise windows 8.1 kurmanızı ve bilgisayara gereksiz şeyler yüklememenizi tavsiye ederim ne işinize yarıyorsa onu kurun lütfen

sizinle gerçek hayatta benzer bir sorun yaşayan arkadaş gördm i3 üçüncü nesil bir laptop'u vardı win10 single language 64bit kullanıyordu denetim masasında çok aşırı gereksiz şeyler vardı denetim masasına bir girdim bu program işine yarıyormu dedim? o ne lan diyor daha bilgisayarında kurulu programları ve ne işe yaradığını bilmiyor bir güzel temizledim denetim masasını virüsüde temizledim defender ile bir gta 5 kurduk orta ayarda kasmadan oynuyor şu an çocuk

Windows 10 arkada çok fazla işlem yapan işletim sistemi çok güç isteyen oyunları oynamıyorsunuz denetim masasından gereksiz ve kullanmadığınız programları silmeyi deneyiniz sorunun arka plandan olduğunu düşünüyorum görev çubuğunda çok program varsa oda yavaşlatabilir bunlar işe yaramaz ise Windows 8.1 kurmanızı ve bilgisayara gereksiz şeyler yüklememenizi tavsiye ederim ne işinize yarıyorsa onu kurun lütfen

Sizinle gerçek hayatta benzer bir sorun yaşayan arkadaş gördm i3 üçüncü nesil bir Laptop'u vardı Windows 10 Single Language 64 Bit kullanıyordu denetim masasında çok aşırı gereksiz şeyler vardı denetim masasına bir girdim bu program işine yarıyor mu dedim? O ne lan diyor daha bilgisayarında kurulu programları ve ne işe yaradığını bilmiyor bir güzel temizledim denetim masasını virüsüde temizledim Defender ile bir GTA 5 kurduk orta ayarda kasmadan oynuyor şu an çocuk

Ya cidden anlıyamıyorum ben ne sorunu olduğunu HDD yeni aldım içinde hiçbir şey yoktu PC'de başta Win 7 yüklüydü gene aynı sonuçları alıyordum çok şey denedim bir sonuca varamadım Chrome, Spotify, Steam ve 1-2 programdan fazla programım yok bunlar olmadığı zaman da aldığım değerler aynıydı şu an ise tek şüphem acaba ekran kartım mı bozuktur

Yeni konular

Geri
Yukarı