Radeon 4500 sürücüsü Windows 7 sürümü ile güncellenmeli mi?

Levgae.jar

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba cihazımda ATI Radeon 4500 Graphics drivers (sanırım ekran kartı da olabilir araştırmadım) güncellemesi yapmak istiyorum. AMD'nin sitesinde ekran kartıma uygun secenek bulamadım 4550 4350 seçenekleri var. 4550 seçtim ancak Windows 10 seçeneği yok Windows 7'ye geçsem ne gibi avantaj ya da dezavantaj elde edebilirim? Söylerseniz sevinirim.

Merhaba cihazımda ATI Radeon 4500 Graphics drivers (sanırım ekran kartı da olabilir araştırmadım) güncellemesi yapmak istiyorum. AMD'nin sitesinde ekran kartıma uygun secenek bulamadım 4550 4350 seçenekleri var. 4550 seçtim ancak Windows 10 seçeneği yok Windows 7'ye geçsem ne gibi avantaj ya da dezavantaj elde edebilirim? Söylerseniz sevinirim.

Avantaj olarak sadece performans artışı olur dezavantaj güncelleme vb şeyler gelmez piyasadan kalktığı için ayrıyeten pek çok sıkıntı çıkabilir Windows 7'de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Avantaj olarak sadece performans artışı olur dezavantaj güncelleme vb şeyler gelmez piyasadan kalktığı için ayrıyeten pek çok sıkıntı çıkabilir Windows 7'de.
Windows 7 fazla bir eklenti görünüş detayı fazla olmadığı için vede Windows 7 de arka planda az program çalışır diye biliyorum yaparsam Directx sürümü artarmı bilmiyorum ama yaparsam ekran kartım hızlandığı için fps artarmı emin değilim ki dezavantaj olarak virüs çok çabuk bulaşır daha fazla avantajım/dezavantajım olabilir

Windows 7 fazla bir eklenti görünüş detayı fazla olmadığı için ve de Windows 7 de arka planda az program çalışır diye biliyorum yaparsam DirectX sürümü artar mı bilmiyorum ama yaparsam ekran kartım hızlandığı için FPS artar mı emin değilim ki dezavantaj olarak virüs çok çabuk bulaşır daha fazla avantajım/dezavantajım olabilir.

FPS fark eder fakat sıkıntı çıkma riski yüksek göze alabilecekseniz yapın.

Bazı uygulamalar vb şeyler artık desteklemiyor, güncellene almıyor, güncelleme desteği olmadığı için donanımsal sorunlar çıkma riski var ve vb. şeyler.

Kali Linux gibi virüs korumalı bir sisteme de geçmek istemiyor değilim. Neyse sanırım güncellenmemeli teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı