Radeon 520 FPS FPS düşmesi

annihilator

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kuzeyde
Misal CS:GO oynuyorum ilk 2-3 dakika akış normalken 30-40 saniyelik donmalar meydana geliyor. O ara zaten karşı takımın oyuncuları benim adamın üzerinde bılıbendi oynuyor. Sadece CS:GO'ya özgü değil. Bütün oyunlarda meydana gelen bir takım donma problemleri yaşıyorum. AMD Müşterilerine çok değer verdiği* için pek iyi ilgilendi sağ olsunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimki HP işlemci 95 dereceye çıkıyor sistem kapatiyodu 5 li soğutucu aldım ısınma kapandı ama arada yine takılma oluyor ama bunu en aza indirmeyi başardım isterseniz anlatırım.

Hocam undervolt falan hiç denemedim anlatırsanız çok işime yarar (amd işlemci) hocam bide benim ekran kartına %19 oc yapılmış ben yapmadım oda ısıya neden oluyor nasıl geri alırım teşekkürler
Ekran kartınızı MSI Afterburner ile varsayılan ayarlarına döndürebilirsiniz.
Bizim dizüstülerde CPU çok kullandığından cızırtılı bir oyun performansı veriyor. Videodaki aşamaları izleyerek işlemcinize undervolt yapın. Daha sonra da pil simgesine sağ tıklayıp güç seçeneklerini açın.
Gelişmiş güç ayarlarını da açtıktan sonra orada çıkan listede maksimum işlemci kullanımı yazar.
Onu pilde ve prizde maksimum 95 ve göz kararı olarak kullanacağınız değeri girin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizim dizüstülerde CPU çok kullandığından cızırtılı bir oyun performansı veriyor. Videodaki aşamaları izleyerek işlemcinize undervolt yapın. Daha sonra da pil simgesine sağ tıklayıp güç seçeneklerini açın.
Gelişmiş güç ayarlarını da açtıktan sonra orada çıkan listede maksimum işlemci kullanımı yazar.
Onu pilde ve prizde maksimum 95 ve göz kararı olarak kullanacağınız değeri girin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Tamam bir deneyim geri dönüş yaparım.
MSI Afterburner ile düşürüyorum değerler tamama basınca aynı oluyor sistem izin vermiyor gibi undervolt çare gibi ama 2 ay garantili ürün garantiyi bozar mı ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı