Radeon 5770 ekran kartı için işlemci önerisi

MehmetKalle1

Hectopat
Daha fazla  
Elimde bu ekran kartindan var Forza harizon 4'te 60 FPS civari almak istiyorum 16 GB 8x2 2666 MHz RAM var.
Ryzen 5 4500 6 cekirdekli bir islemci dusunuyorum Forza icin uygun mudur?
Siz en uygun butcede Forza'da 60FPS alabilecek bir seyler onerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde bu ekran kartindan var Forza harizon 4'te 60 FPS civari almak istiyorum 16 GB 8x2 2666 MHz RAM var.
Ryzen 5 4500 6 cekirdekli bir islemci dusunuyorum Forza icin uygun mudur?
Siz en uygun butcede Forza'da 60FPS alabilecek bir seyler önerir misiniz?

O ekran kartı ile Forza Horizon 5 de 60 FPS alabileceğinizi düşünmüyorum. Hatta oyunu açabilir mi ondan da emin değilim.
2.5k civarına RX 6400 olması lazım. En azından bu kartla oyunu oynayabilirsiniz.

O ekran kartı ile Forza Horizon 5 de 60 FPS alabileceğinizi düşünmüyorum. Hatta oyunu açabilir mi ondan da emin değilim.
2.5k civarına RX 6400 olması lazım. En azından bu kartla oyunu oynayabilirsiniz.
Ozmn ben apu bir sistem dizicem denerim belki fps artirir forza horizon 5 deil 4dü ,bu arada ekran kartini mac prodan aldik belki bir sey degistirir neyse iyi aksamlar

@MehmetKalle1 APU sistem HD 5770'den daha iyi performans verecektir.
Peki mac pro dan cikan bi kart piyasada 0i 85 dolarlarda bi sorum daha olucak r3 3200gli bir sistem kurucak islemcidegi 2vega8 ekran kartini alip hd 5770ile birlesirmi (3gb vram) yoksa sadece ekran kartimi olur(1gb)

@MehmetKalle1 APU sistem HD 5770'den daha iyi performans verecektir.
Mac prodan cikmasi diger kartlara gore bir fps artisi gosterirmi demek istedim

APU sistemi.

Peki Mac Pro'dan cikan bir kart piyasada 0I 85 dolarlarda bir sorum daha olacak R3 3200GLI bir sistem kuracak islemcidegi 2Vega8 ekran kartini alip HD 5770ILE birlesirmi (3GB VRAM) yoksa sadece ekran kartimi olur(1GB)

Mac Pro'dan cikmasi diger kartlara gore bir FPS artisi gosterirmi demek istedim.

APU sistemini ekran kartsız olarak kullanacaksın. HD5770 desteği kesilmiş kart ve eski Mac Pro'tan güzel oyun performansı bekleme. Oyun için değil bunlar.

@MehmetKalle1 APU sistemin ne olduğunu biliyor musunuz? Ekran kartı ile APU aynı anda nasıl kullanacaksınız?
Evt apu sistemin ne oldugunu biliyorum normalde boyle bir soru sormazdim ama sormamin nedeni bir ilan gormustum adam 2gb ekran kartini 4gb cikarmis ne yapti tam bilmiyorum ama ram den 2gb almis apu sidtemle bir alakasi olabilecegini dusundum

Yeni konular

Geri
Yukarı