Çözüldü Radeon 9550 görüntü bozulması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TH6

Decipat
RAM
512MB RAM
Ekran kartı
Radeon 9550
Anakart
775V88+
İşlemci
Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00Ghz 2.92Ghz
Benim eski bir masaüstü vardı. Bugün açayım dedim açtım ve bir sıkıntı yoktu. Ondan sonra çözünürlüğü değiştirdim ve ekrana garip şeyler oldu ondan sonra hemen eski haline getirdim yani 1024x768'e getirdim. Ondan sonra ekranın tamamını kaplayan hafif bir siyah renk yanıp sönmeye başladı. Görüntüyü görebiliyorum. Yani siyah renk çıkıyor ama yine ben ekranda ne açıksa onu görebiliyorum görebiliyorum. Monitörden kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü eski bir monitör markasıda Philips. Bir de niye sorunun fotoğrafını çekmiyorsun diye sorarsanız eski monitör olduğu için fotoğraf çekmeye çalıştığımda yandan ve yukarıdan bir çizgi geliyor ve kameradan baktığımda hata gözükmüyor. Bir de bozulmadan önce fotoğrafdan bakmıştım merak edip bozulduktan sonrada bakınca kameradan çizgiler bir kalınlaşıyor bir inceliyor bozulmadan önce kameradan bakınca öyle değildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunun monitör ile ilintisi olmayabilir. Radeon 9550 20 yıllık bir ekran kartı olduğundan bozulmuş olabilir.

Geri
Yukarı