Radeon Adrenalin 2020 Renk ve Ses sorunu

sskla

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Web Programcılığı Web Tasarım
Radeon Adrenalin 2020 sürümü yüklüyorum, ekran tamamen turuncu oluyor ve ses çıkış aygıtı yok uyarısı alıyorum.
Eski sürüme döndüğümde ise ses sorunum gidiyor. Ancak turuncu ekran hatası hala devam ediyor. Yeni sürüm çıktığından beri düzeltemedim. Biri düzelse de diğeri bozuluyor.

Radeon Adrenalin 2020 sürümü yüklüyorum, ekran tamamen turuncu oluyor ve ses çıkış aygıtı yok uyarısı alıyorum.
Eski sürüme döndüğümde ise ses sorunum gidiyor. Ancak turuncu ekran hatası hala devam ediyor. Yeni sürüm çıktığından beri düzeltemedim. Biri düzelse de diğeri bozuluyor.
Yeni sürücüyü temiz kurulum mu yapmaya çalışıyorsunuz eski sürücünün üstüne mi yazmaya çalışıyorsunuz?

Ekran kartı modelinizi yazabilir misiniz?
Amd radeon r7 200 series olarak görüyorum tam modeli görüntüleyemedim.
Yeni sürümü güvenli moddayken AMD Clenup Utility ile silip CCleaner ile PC temizleyip + C'deki AMD klasörünü sildim ardından eski sürümü kurdum ben ve sıkıntı olmadı bir daha.
Aynı şekilde yaptım 19.9.2 19.8.1 sürümlerini de denedim olmuyor.
Yeni sürücüyü temiz kurulum mu yapmaya çalışıyorsunuz eski sürücünün üstüne mi yazmaya çalışıyorsunuz?
Hem temiz kurulum ile hemde üstüne denedim yazılımı kaldırıp amd dosyalarını silip denedim hala aynı
Bugün renk ve ses sorunu yaşamadım şuanda bilgisayarı açtım tekrar renk sorunu yaşıyorum
up

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı