Radeon ayarları nasıl olmalı?

• Konuyu başlatan 231981
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 518
Gecikme önleme + geliştirilmiş senkronizasyon, 10 bit seçimi, mozaik döşeme modu = uygulama ayarlarını kullan.

Dostum senin bu söylediklerini yaptım da bundan mı emin değilim tabii oyunlarım daha akıcı olmaya başladı şu an da. Mesela 200 FPS aldığım bir oyunda gram akıcılık yoktu kasıyormuş gibi gözüküyordu şu an smooth şekilde oynatıyor oyunu pürüzsüz yani kasma hissiyatı yok. Her sürücü de bu ayarları yapacağım o zaman. Teşekkürler. Bir de bu 10bit ayarı nedir?

Dostum senin bu söylediklerini yaptım da bundan mı emin değilim tabii oyunlarım daha akıcı olmaya başladı şu an da. Mesela 200 FPS aldığım bir oyunda gram akıcılık yoktu kasıyormuş gibi gözüküyordu şu an smooth şekilde oynatıyor oyunu pürüzsüz yani kasma hissiyatı yok. Her sürücü de bu ayarları yapacağım o zaman. Teşekkürler. Bir de bu 10bit ayarı nedir?

Renkleri çok daha iyi yapıyor. Dediğim ayarlar Lag'ı azaltan ayarlar olduğu için akıcılık geliyor.

Renkleri çok daha iyi yapıyor. Dediğim ayarlar Lag'ı azaltan ayarlar olduğu için akıcılık geliyor.

Güzel oldu her sürücü güncellemesinde falan yapacağım artık. Teşekkürler.

Doku filtreleme kalitesini performanstan yüksek ya da standart yapsam ne gibi değişiklik olur acaba? FPS düşer mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı