Radeon Graphics sisteme Windows 11 yüklenir mi?

Tunakoski

Centipat
Makaleler
2
Yer
Çorlu | Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Cihaz Adı: Acer Swift 3
İşlemci: AMD Ryzen 3 4300U with Radeon Graphics - 2.70 GHz
Takılı RAM: 8,00 GB
Sistem Türü: 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
Edisyon: Windows 10 Pro
Sürüm: 22H2
Kardeşim şu an bilgisayarında Windows 7 kullanıyor. Gayet memnun. Hız açısında bir problemi yok. Ama ben bilgisayarıma Windows 11 kurunca, o da kurmak istedi. Sistemi bırakıyorum, sizce kullanmalı mı?

4 GB RAM.
AMD Radeon Graphics.
Samsung 840 EVO SSD

Kardeşim şu an bilgisayarında Windows 7 kullanıyor. Gayet memnun. Hız açısında bir problemi yok. Ama ben bilgisayarıma Windows 11 kurunca, o da kurmak istedi. Sistemi bırakıyorum, sizce kullanmalı mı?

4 GB RAM.
AMD Radeon Graphics.
Samsung 840 EVO SSD.

Kurabilirsiniz bir sorun olmaz ancak RAM yetersiz gelebilir bütçeniz olduğunda 8 GB'a yükseltebilirsiniz.

Bilgisayar biraz yavaşlar. Ama kurulabilir, Windows 7'den iyidir bence.
Windows 10 yükledik. Oyunlarda kasma oldu ama stabil bir şekilde çalıştı acaba Win11'de de aynı performansı alır mıyız?
Kurabilirsiniz bir sorun olmaz ancak RAM yetersiz gelebilir bütçeniz olduğunda 8 GB'a yükseltebilirsiniz.
Şu anlık bütçemiz yok. Zaten kendisi oyun da oynamıyor. Discord, Zoom gibi programlar kullanıyor. Yeterli olur herhalde.

Windows 10 yükledik. Oyunlarda kasma oldu ama stabil bir şekilde çalıştı acaba Windows 11'de de aynı performansı alır mıyız?

Şu anlık bütçemiz yok. Zaten kendisi oyun da oynamıyor. Discord, Zoom gibi programlar kullanıyor. Yeterli olur herhalde.

Ben Windows 10'dan 11'e geçtikten sonra bir performans farkı görmedim. Hemen hemen aynılar. Tabii sisteme göre farklılık gösterebilir. İşlemci 64 Bit değilse hiç kurmayın derim.

Ben Windows 10'dan 11'e geçtikten sonra bir performans farkı görmedim. Hemen hemen aynılar. Tabii sisteme göre farklılık gösterebilir. İşlemci 64 Bit değilse hiç kurmayın derim.
İşlemci 64-bit.

İstersen yükseltebilirsin. 4 GB RAM yetiyor bu arada.

Windows 10 yükledik. Oyunlarda kasma oldu ama stabil bir şekilde çalıştı acaba Windows 11'de de aynı performansı alır mıyız?

Yeterli olacaktır kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı