Radeon Güncellemesinde 1603 Hatası

Vito Skaletta

Hectopat
Yer
Türkiye
RX570 ekran kartını kullanıyorum. Güncelleme bildirimi geldi "İndir" yaptım %58 falan ilerledikten sonra 1603 hatası verdi ve kısmen güncellendi diyor.

Normal kullanmaya devam edebildiğim için fazla üzerinde durmadım açıkçası daha kötü yaparım diye çekindim böyle bıraksam ne kadar olumsuz etkiler? Müdahale etmem gerekiyorsa ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Setup dosyasını indirirken değil ise kurulumda bunu diyorsa DDU rehberine göre anlatımı uygulayıp kurabilirsiniz.
O şekilde kurulması sağlıksızdır yarıda kalan güncelleme yazılımsal sorunlara yol açabilir.

Bende de her güncelleme de aynı hatayı veriyor. DDU ile tamemen kaldırıp temiz kurulum yapabilirsiniz sorun kalmıyor.

Setup dosyasını indirirken değil ise kurulumda bunu diyorsa DDU rehberine göre anlatımı uygulayıp kurabilirsiniz.
O şekilde kurulması sağlıksızdır yarıda kalan güncelleme yazılımsal sorunlara yol açabilir.
2 seçenek vardı birini tam hatırlamıyorum "Yükle" veya "İndir" gibi bişeydi diğeri ise "Temiz Kurulum" diyordu bende diğerini seçtim. Radeon penceresinde yarısına kadar indi sonra böyle hata verdi.

Bu işlere aşina olmadığım için DDU konusunda ne yapmam gerektiğini bilmiyorum görüntü gidip gelmeme gibi sorun olmaz değil mi?
Bende de her güncelleme de aynı hatayı veriyor. DDU ile tamemen kaldırıp temiz kurulum yapabilirsiniz sorun kalmıyor.
Kaldırdıktan sonra temiz kurulumu kendi mi yapacak yoksa ben güncelleme bulup indirecek miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarıda yazılı. İndirdiğini diyoruz. İndirdiğin neydi senin? Sürücü.
Setup var mı dedim, yükleyebildiğini söylediğine göre var ve indirmişsin. DDU bilmiyorum dedin, rehber verdim eski kalmış diyorsun daha kullanmasını bilmediğin şeyin.

Şimdi eski kalmış dediğin rehberi uygulayacaksın sonra indirdiğin sürücüyü kuracaksın.

Yukarıda yazılı. İndirdiğini diyoruz. İndirdiğin neydi senin? Sürücü.
Setup var mı dedim, yükleyebildiğini söylediğine göre var ve indirmişsin. DDU bilmiyorum dedin, rehber verdim eski kalmış diyorsun daha kullanmasını bilmediğin şeyin.

Şimdi eski kalmış dediğin rehberi uygulayacaksın sonra indirdiğin sürücüyü kuracaksın.

Bu işlere aşina olmadığımı söylemiştim hocam. Setup tam olarak indi mi bilmiyorum yarıda kaldığını söylemiştim şimdi bunu kurmaya çalışırsam hata vermez mi?

Verdiğin rehberdeki yorumlardan ve Youtube videolarından eski kaldığını tahmin ettim sadece arayüzü benzemiyordu çünkü. Amacım kötülemek değildi yanlış anlaşıldıysam affola

DDU ile yaptığınız işlemden sonra ekranınız yine görüntü vermeye devam edecektir sürüyücü kaldırıyorsunuz sadece görüntü ayarları büyüyecek bu bir sorun değil.

Murat Bey'in bahsetmiş olduğu linkten rehberi takip edin. Ama öncelik olarak anladığım kadarıyla sürücüyü programına gelen bildirimden indirmeyi denemişsiniz elinizde bir Sürücü Setup dosyası olmayabilir. Kendi sitesinden Setup dosyasını indiriniz.
DDU ile yapılan işlemden sonra indirdiğiniz dosyayı yükleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı