Radeon HD 6670 Crossfire Sorunu

venomakasa

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün bilgisayarı açtığım zaman, Steam bir anket gönderdi. Herkesin sistemini ölçen bir anket. Ve orada özelliklerime baktığım zaman ilginç bir durum dikkatimi çekti. Benim normalde 2 tane kasaya takılı AMD Radeon 6670 HD var. Ben bunları anakarta SLI köprüsü olmadan direkt Crossfire yöntemi ile taktım yani ortak çalışmaları için. Steam'in gönderdiği ankette sistem bilgilerime göz attığım zaman "Bilgisayarda Crossfire veya SLI algılanmadı." gibisinden yazı yazıyordu. Benim kasaya takılı olan ekran kartları Crossfire olmuyor mu? Ekran kartlarına baktığım zaman ikisininde fanı dönüyordu.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    11,3 KB · Görüntüleme: 104
Son düzenleyen: Moderatör:
Şuanda sistem tek kart ile çalışıyor, Crossfire köprüsü bularak kartları birbirine bağlayın :)

Ciddimisiniz :D şuan sinirden gülesim geliyor , ben bu kasayı 2013 de toplamıştım ogünden bu yana böyle oynuyorum en düşük ayarlarda bile fps düşük. Crossfire olduğu zaman fps artacaktır değilmi
Şuanda sistem tek kart ile çalışıyor, Crossfire köprüsü bularak kartları birbirine bağlayın :)

Benim kartlarda crosfire köprüsü takacak yer yok

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı